Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Yeşilin tonu yenibahar rengi ile duvarlarını renklendir
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Yeşilin tonu yenibahar rengi ile duvarlarını renklendir

Yayınlanma tarihi: 2.04.2021

Yaşamın, yenilenmenin, refahın ve uyumun rengi olan yeşil, sofistike ve rahatlatıcı mekânlar oluşturmana yardımcı olur. Yaşam alanlarında kullanılan sarı tonları ise günışığını mükemmel şekilde yansıtırken sana canlılık ve zindelik kazandırır. Dekorasyonda yeşil renklere ağırlık verirken alt tonu sarı, baskın tonu yeşil olan Yenibahar duvar boyası renginden destek alabilirsin. Yenibahar rengi, baharın tazeliğini evine taşımasının yanı sıra parlak ama rahatlatıcı bir etki yaratır. Ayrıca dekorasyonuna tüm canlı ve parlak renkleri ekleyebileceğin müthiş bir fon oluşturur. Nötr tonlarda mobilyalara sahipsen bile duvar boyası için bu rengi kullanabilirsin. Yenibahar nötr tonlardaki mobilyalarınla hoş bir kontrast oluşturarak istediğin eşyanın odak noktası haline gelmesine katkı sağlar.

İlhamını doğadan alan renklerde duvar boyasını seçmenin avantajları

İlhamını doğadan alan renkler birçok avantajı beraberinde getirir. Doğal renklerden oluşan Yenibahar rengi dekorasyonda kullanacağın her aksesuarla oldukça uyumlu çalışır. Parlak sarı, koyu yeşil ve mavi renklerle seçeceğin perdelerinle evine stil kazandırır. Dekorasyonda sıradanlıktan hoşlanmıyorsan Yenibaharla boyadığın duvarlarını toz pembe mobilyalarla eşleştirebilirsin. Bu iki zıt renk birbirini mükemmel şekilde tamamlar. Ayrıca evdeki ahşap mobilyalarını duvar boyasının birkaç ton koyu renginde boyayarak etkileyici bir görünüm elde edebilirsin. Ardından kullanacağın pembe minderler oturma odanı davetkar ve samimi hale getirerek keyifli sohbetler için eğlenceli bir yer haline getirir. Tam aksine gri ve nötr tonlarda mobilya uzun bir günün sonunda dinlenmek istediğin alanı oluşturman için fırsat tanır. Bu sebeple Yenibahar duvar boyasını gönül rahatlığıyla yatak odanda kullanabilirsin. Gece odanın atmosferini dinlendirici hale getirir, gündüz ise günışığını optimum şekilde yansıtarak güne daha zinde başlamana yardımcı olur.

Yeşilin tonu yenibahar rengi ile duvarlarını renklendir

Dekorasyonda botanik stil için birebir!

Doğayla bütünleşmeyi seviyorsan son yılların trendi olan botanik stilde dekorasyon için Yenibahar duvar boyası kullanabilirsin. Yaşam alanını botanik stile uygulamak için büyük değişiklik yapmana gerek yok. Duvar boyana ek olarak dekorasyon için kullanacağın yeşil bitkiler ve çiçekler stilini tamamlaman için sana yardımcı olur. Ayrıca stile ekstra dokunuşlar eklemek istersen doğal ahşap mobilyaları tercih edebilirsin. Bununla birlikte stilini kahverengi tonlarındaki masa ve sandalyelerinle güçlendirebilirsin.

Yeşil tonları mutfakta da harika görünür

Mutfağına derinlik kazandırmak için beyaz renkleri tercih ediyor olabilirsin. Ancak Yenibahar duvar boyası mutfağını geniş göstermesinin yanı sıra sarı alt tonuyla sana fark ettirmeden mutfağına günışığı efekti verir. Mutfak dolapların hangi renkte olursa olsun Yenibahar kullanarak mutfağında geçireceğin süreyi daha keyifli hale getirebilirsin. Eğer alternatif bir stil tercih ediyorsan duvar boyana ek olarak mutfak dolaplarını koyu yeşil, toprak tonları ve gold renklerinde tercih edebilirsin. Eğer sen de yaşam alanlarında ilhamını doğadan alan renkleri kullanmak istersen aradığın Yenibahar rengine Bi'Boya'dan temin edebilirsin. Üstelik Bi'boya fazla gelen boyayı iade alarak sana kolaylık sağlar.

Diğer Yazılara Göz At
Mekan
deneme
Mekan
Deneme
Mekan
Trend Retro Ev Dekorasyon Fikirleri

Toast Message