Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.

Ürün Tipi

Renkler

Yardımcı Malzemeler

için ürünler hazırlanıyor.

Ürünler

üründen ürün gösteriliyor
Daha Fazla Ürün Göster

Boya Uygulama Setleri


 • Yaşam alanını, evini boyamak istiyorsan Bi’Boya duvar boyasının çarpıcı ve göz alıcı renklerinin yanında çeşitli yardımcı malzemelere de ihtiyaç duyacaksın.
 • Bu yardımcı malzemeler ile evinin duvar boyasını daha kolay ve daha pratik bir şekilde yapabilirsin. Duvar boyamada kullanılan yardımcı malzemelerin en bilindikleri ve en çok kullanılanları fırçalar ve boya ruloları. Çeşitli boylarda ince uçlu ve kalın uçlu boya fırçasını Bi’Boya’da bulabildiğin gibi, farklı boylarda boya ruloları ve diğer yardımcı malzemelere Bi’Boya’dan kolayca ulaşabilirsin.

  Dekoratif Boya Rulosu


  Güzel bir duvar görünümü için, kaliteli bir duvar boyası ve kaliteli malzemelerden yapılmış bir fırça şart! Duvarlarınızı çeşitli deformelerden, kirden ve tozdan arındırdıysan ve yardımcı malzemelerini satın aldıysan artık duvar boyama aşamasına hazırsın demektir. Duvarının yüzeyini boyamak için rulo fırçadan yardım alabilirsin. Rulo fırçanın dönen yapısı ile boya yapmak çok kolay! Krom ve Efekt Ahşap gibi kalın kıl fırçaları da duvarının geniş yüzeylerinde kullanabilirsin. Bi’Boya Turkuaz Üçlü Set Fırça Yardımcı Malzemelerin 3, 4 ve 5 cm’lik ince fırçaları ile detay alanları ve dar bölgeleri rahatça boyayabilirsin. İhtiyacın olan fırçaları Bi’Boya’dan satın al, duvarlarını dekorasyona, perdene, eşyana uygun renklere kendin boya! En kaliteli malzemelere bütçeni zorlamayacak fiyatlar ile sahip olmak Bi’Boya sayesinde çok kolay!

  Koruyucu Örtü


 • Duvar boyamanın en incelikli kısımlarından biri duvar boyamayı temiz bir şekilde halletmektir.
 • Eğer duvarını boyadığın alanın içindeki eşyaları odanın dışına taşıma şansın yoksa ihtiyacın olan yardımcı malzemelerden biri koruyucu örtü olacak. İhtiyacına göre 20 metrekare veya 32 metrekare genişliğinde satın alabileceğin Bi’Boya koruyucu hışır örtü 8 micron kalınlığında olup tüm eşyalarını duvar boyası bulaşma ihtimalinden koruyacak ve çok pratik bir boyama süreci sağlayacak. Ayrıca pencere kenarları gibi duvar boyası bulaşmasını istemediğin alanlar için 24, 36 veya 48 mm kalınlığında Bi’Boya maskeleme bandı satın alabilir, temiz tutmak istediğin alanları rahatça koruyabilirsin. Ayrıca Bi’Boya seni düşünerek ihtiyacın olan tüm malzemeleri bir araya topladı ve 6 parçadan oluşan boya uygulama setleri oluşturdu. Bu setin içinde 20x20 plastik tava, 20 cm rulo, 20 metrekare koruyucu örtü, 36 mm maskeleme bandı, kestirme fırça ve 10 cm parlak rulo bulabilirsin. Duvar boyarken kullanman gereken tüm malzemeleri bir seferde satın alman Bi’Boya ile mümkün.
 • İhtiyacın olan en kaliteli koruyucu örtü ve bantlar Bi’Boya’da seni bekliyor.
 • Üstelik en ekonomik fiyatlar ile! Hemen ihtiyacın olan ürünü sepetine ekleyip satın al. Hızlı teslimat özelliği ile yardımcı malzemelerin aynı gün kargoda ve en kısa zamanda kapında olacak. Haydi şimdi duvar boyamak için gerekli malzemeleri sepetine eklemeye başla ve pratik alışverişin tadını çıkar!
  YUKARI
  Sırala
  Temizle Filtrele

  Toast Message