Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.

Dış Cephe Boya

için ürünler hazırlanıyor.

Ürünler

üründen ürün gösteriliyor
Daha Fazla Ürün Göster

Silikonlu Dış Cephe Boya Fiyatları


 • Evinin dış cephesini boyamaya karar verdiysen ve ilk kez bir yapının dış cephesini boyayacaksan, kafanda bu konu ile soru işaretleri oluşabilir.
 • Dış cephe boyama konusu çok kritik olabilir çünkü dış koşullar binaların duvarları için zorlayıcı olabilir. Ancak Bi’Boya ile kafandaki tüm endişelerden kurtulabilir, dış cephende parlak ve canlı renklere kavuşabilirsin. Bi’Boya ile duvarlarını ister kendin boya, ister sevdiklerinle boş bir hafta sonunda boyayarak keyifli bir aktiviteye dönüştür.

  Dış Cephe Boyama Nasıl Yapılır?


 • Bir binanın dış cephesini boyamaya başlamadan önce duvarın kusursuz görünümünün uzun süre korunması için hali hazırda var olan kusurların giderilmesi gerekir.
 • Duvarında çatlak, kabarma gibi deformasyonları kazıyarak giderebilirsin. Çatlak veya delikler varsa bu boşlukları macun yardımı ile doldurabilirsin. Dış cephe duvarını pürüzsüz hale getirdiysen toz, kir, yağ gibi maddelerden temizleyerek duvarının hazırlığını tamamlayabilir ve astar aşamasına geçebilirsin. Duvarını Bi’Boya Saten Alçı Astarı veya Bi’Boya Silikonlu Astar kullanarak astarlayarak dış cephe boyandan en güzel sonucu elde edebilirsin. Tüm bu hazırlıkların bittikten sonra en keyifli aşamaya, dış cephe boyasına geçebilirsin!

  Dış Cephe Boyası Renkleri


 • Bi’Boya Dış Cephe Boyaları, akrilik emülsiyon esaslı ve silikonludur.
 • Bu silikonun yardımı ile dış cephe boyası suyu iter, dış cepheye çarpan yağmur suları yüzeyi ıslatmadan akabilir. Aşırı sıcak ve aşırı soğuktan etkilenmez; yağmur, kar, güneş ışığı gibi zorlu koşullara direkt maruz kalsa da boyan çatlamaz, kabarmaz ve renkleri ilk günkü gibi parlak ve canlı kalır. Nefes alabilen özelliği sayesinde yüksek su buharı geçirgenliği vardır, duvar boyan mekandaki nemi kolaylıkla dışarı atabilir. Solvent içermeyen boya insana ve çevreye hiçbir zarar vermez, su ile inceltilmesi sayesinde rahatsız edici bir koku taşımaz. Alkaliye dayanıklı olan duvar boyanı kara sıva, beton, çimento levha gibi yüzeylere uygulanabilir.

  En İyi Dış Cephe Boyası


 • Bi’Boya Silikonlu Düz Trendy mat dış cephe boyası, parlak ve doygun renkleri ile yaşam alanında göz alıcı bir görünüm yakalamanı sağlar.
 • Sen dekorasyona, perdene, eşyana uygun, iç dekorasyonuna uygun dış cephe boyası rengini seç ve sepetine ekle. Rengine karar veremediysen üç renge kadar ücretsiz renk kartı iste. Ücretsiz renk kartın kapına kadar gelsin, duvarında karşılaştırarak en içine sinen renge karar ver. Dış cephe boyan aynı gün kargoda olsun, en kısa zamanda kapına kadar gelsin. Bi’Boya ile dış cephe boya yapmak çok kolay! Boyan artarsa açılmamış boya kutusunu ücretsiz bir şekilde Bi’Boya’ya iade edebilir, paranı geri alabilirsin. Bu sayede hem boyan boşa gitmez, hem de bütçene katkıda bulunmuş olursun. En kaliteli dış cephe boyası en ekonomik fiyatlar ile Bi’Boya’da. Haydi, hemen dış cephe boya renklerini incelemeye başla!
  YUKARI
  Sırala

  Toast Message