Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Yeşilin Tonlarıyla Baharın Canlılığını Evine Yansıt!
Yeşilin Tonlarıyla Baharın Canlılığını Evine Yansıt!
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Yeşilin Tonlarıyla Baharın Canlılığını Evine Yansıt!

Yayınlanma tarihi: 9.08.2021

Taze ve yeni başlangıçların rengi yeşil hem sakinleştirici hem de dengeleyici bir renktir. Dekorasyon söz konusu olduğunda yeşil ve yeşil tonları çok yönlülük sunar. Farklı tonları yaşam alanlarını çeşitli ambiyanslara dönüştürmeni sağlar. Açık tonlar kişisel alanlarını aydınlatırken koyu tonlar yaşam alanlarına derinlik katar ve zarafetle bütünleştirir. Sen de yeşil tonlarını evinin dekoruna sonsuz şekilde serpebilir ve baharın canlılığını evine taşıyabilirsin.

Nil Yeşili İle Yatıştırıcı Hissiyat Oluşturun

Genellikle soluk mavimsi bir yeşil renk olarak tanımlanan nil yeşili, yaşam alanlarına temiz hava soluğu katmanın yollarından biridir. Yeşil tonlarını sevenler Nil yeşilini evlerine taşıyabilir ve dekorasyonlarında ilham kaynağı olarak kullanabilir. Yatıştırıcı hissi nedeniyle bu rengi yatak odalarından çocuk odalarına ve oturma odalarına kadar her alanda kullanabilirsin. Dünyanı aydınlatacak Nil rengini kremsi beyazlarla birlikte kullanabileceğin gibi mavi ve kahverengi ile de kullanabilirsin. Uygulandığı alanı geniş gösteren bu renk sayesinde ferahlığı hissedebilir ve huzur içinde kalabilirsin.

Yeşilin Tonlarıyla Baharın Canlılığını Evine Yansıt!

Zümrüt Yeşili İle Enerjik Yaşam Alanları

Çoğunlukla değerli taşlarla ilişkilendirilen ve yeşil tonları arasında bulunan zümrüt yeşili zarafeti temsil eder. Yaşam alanlarına denge ve uyumu getiren renklerden biridir. Zümrüt yeşilini mutfak dolaplarında kullanarak canlandırıcı bir atmosfer oluşturabilirsin. Yenilenme ve sakinliğe ilham olacağı için yatak odanın duvarlarında da kullanabilirsin. Göz alıcı bu rengi şeftali ve pembe rengi mobilyalar ile bir arada kullanabilirsin. Dilersen kahverengiye de yer açabilir ya da bej gibi nötr renklerle eşleştirebilirsin. Yeşilin farklı tonları ile birlikte kullanarak harika görünüm ile birlikte eğlenceli mekanlar oluşturabilirsin. Örneğin, zümrüt yeşili ile benzer renkler arasında bulunan limon yeşilini ve sarımsı yeşil renk tonlarını birlikte kullanabilirsin.

Yosun Yeşili İle Doğayı Evine Taşı

Sade ve zarif bir dekorasyon oluşturmanın yolunu açan yosun yeşili, diğer yeşil tonları gibi evlere huzuru getiriyor. Yaratıcı ve özgün dekorasyonlar oluşturmana yardımcı oluyor. Pembe ve turuncu renkleri ile uyum içinde olurken kahverengi ve bej renkleri ile sıcak atmosfer oluşturmanın yolunu açıyor. Banyo ve mutfak dolaplarında kullanabileceğin bu rengi pembe duvarlarınla bütünleyebilirsin. Ya da beyazın ağırlıkta olduğu banyonun bir duvarını yosun yeşiline ayırabilir, şık ve özgün bir dekorasyon oluşturabilirsin. Oturma odanda kullanacağın yosun yeşili ile yaşam alanında doğayı yansıtabilir ve ortamdaki sakinlik sayesinde günün stresini atabilirsin.

Baharın Tazeliğini Yenibahar Rengi İle Hisset

Yeşil tonları arasında bulunan yenibahar rengi sarı alt tonlu olsa da baskın rengi yeşildir. Doğa ile bütünleşmeni sağlayacak bu renk ile yaşam alanına aydınlık kazandırabilirsin. Bu rengi beyaz ile birlikte kullanabileceğin gibi pembe, mavi, koyu yeşil gibi renkler ile bir arada kullanabilirsin. Yenibahar rengini mutfağının duvarlarında ya da mutfak dolaplarında kullanmayı tercih edebilirsin. Yatak odanda kullanarak sakin bir ambiyans oluşturabilir ve her yeni güne zinde başlayabilirsin.

Yeşilin Tonlarıyla Baharın Canlılığını Evine Yansıt!

Nefti Rengi İle Yaşam Alanına Karakteristik Bir Dokunuş Kat

Doygun özellikte bir renk olan nefti rengi, koyu bir yeşil tonudur. Huzur veren renkler arasında yer alan bu rengi zemin rengi, koltuk rengi ya da aksesuar rengi olarak kullanabileceğin gibi duvar rengi ve kapı rengi olarak da kullanabilirsin. Baharı yaşam alanında hissedebilmek için bu rengi, oturma odanda, yatak odanda, koridorunda ya da balkonunda kullanarak şık bir dekorasyon oluşturabilirsin. Hemen hemen her renk ile uyumlu olan nefti rengini lila, nar çiçeği, turkuaz, mavi ya da sarı gibi diğer bahar renkleri ile kullanabilirsin. Odanın bir duvarını nefti rengi ile boyayabilir, krem ya da bej rengi koltuklar alabilirsin. Koltuklarının kırlentlerini mavi renklerde seçebilir ve salonunun ortasına beyaz bir halı ve orta sehpa ile dekorasyonda son dokunuşu yapabilirsin. Sen de yaşam alanlarını yeşilin en güzel tonları ile donatmak istersen Bi'Boya aracılığıyla en kaliteli yeşil tonlarına ulaşabilirsin. Üstelik artan boyanı iade edebilir ve işlerini kolaylaştırabilirsin.

Yeşilin Tonlarıyla Baharın Canlılığını Evine Yansıt!
Diğer Yazılara Göz At
Mekan
deneme
Mekan
Deneme
Mekan
Trend Retro Ev Dekorasyon Fikirleri

Toast Message