Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Yemek Odasında En Çok Tercih edilen 4 Bi’Boya Rengi
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Yemek Odasında En Çok Tercih edilen 4 Bi’Boya Rengi

Yayınlanma tarihi: 16.11.2020

Yemek odaları hem aile ile hem de dostlar ile keyifli dakikaların geçirildiği yerlerdir. Sen de seçeceğin doğru renk ile misafirperverliğini doruk noktasına taşıyabilir, lezzetli yemekleri keyifli anlar ile daha da tatlandırabilirsin. Günün yorgunluğunu yemek odası renginin verdiği enerjiyle atlatabilir, yemek masasında sevdiklerin ile hoş sohbetler eşliğinde mükemmel dakikalar yaşayabilirsin. İşte yemek yemeyi keyfe dönüştürecek birkaç yemek odası rengi önerisi...

Yemek Odasında En Çok Tercih edilen 4 Bi’Boya Rengi

Enerjisi yüksek canlı tonlar ile iştahını aç

Turuncu, sarı ve kırmızı tonları iştah açıcı renklerdir. Sen de yemek odası rengi olarak sana ve sevdiklerine enerji verecek, yaşam alanına sıcaklık getirecek canlı renkleri seçebilir, samimi ve derin sohbetler eşliğinde kaybolabilirsin. Bunun için canlı renkleri istediğin tonunu seçebilir, dekorasyonunla bütünlük oluşturabilirsin. Dilersen turuncu karamel rengini yemek odası rengi olarak tercih edebilir, evine gelen misafirler için samimi ve sıcak bir ortam oluşturabilir, iştahlarını kabartabilirsin. Sosyal iletişim rengi olarak da bilinen turuncu sayesinde masada iletişiminizi artırabilir, derin sohbetler eşliğinde dostluk-arkadaşlık ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yemek Odasında En Çok Tercih edilen 4 Bi’Boya Rengi

Yemek odanda nötr renkler ile sadeliği ve uyumu yakala

Beyaz ve tonları: Yemek odası rengi olarak beyazdan krem tonlarına kadar dilediğini duvar rengi olarak seçebilir, yemek odana sadeliği ve asaleti getirebilirsin. Yemek odanı aydınlatabilir, içini ferahlatabilirsin. Özellikle duvar boyalarının en gözde renklerinden bej renginin iç açıcı ve ferahlatıcı özelliğini bedeninde hissedebilir, huzurlu havayı yaşam alanında soluyabilirsin. Bi'Boya kataloğundan latte rengini seçerek bej rengin doğal etkisinden yaralanabilir, yemek odana alacağın canlı tonlarda mobilyalar ile dekorasyonunda kolayca uyum yakalayabilir, aradığın huzura kavuşabilirsin. Gri ve tonları: Gri rengi yemek odası rengi olarak kullanabilir ve dekorasyonunda çarpıcı bir atmosfer oluşturabilirsin. Gri rengin yumuşak etkisi sayesinde yemek odandaki mobilyaların fark edilmesini sağlayabilir, duvarında kullanacağın dekoratif aksesuarların ile yemek odanı hareketlendirebilirsin. Siyah ve beyazı da dekorasyonunda dahil ederek minimal bir yemek odası dekorasyonu oluşturabilirsin. Böylece göz alıcı bir ortamda misafirlerine şık bir karşılama yapabilir, sakin bir ortamda lezzetli yemeklerini sunabilirsin. Hangi gri tonunu yemek odası rengi olarak kullanacağına karar veremiyorsan, Bi'Boya kataloğunu inceleyebilirsin. Dilersen kaşmir setine, dilersen de krater rengine duvarında yer açabilirsin.

Yemek Odasında En Çok Tercih edilen 4 Bi’Boya Rengi

Pembe ile sıcak ve rahatlatıcı hisler oluştur

Kullanıldığı her odaya canlılığı ve neşeyi getiren pembe renk, yemek odası rengi olarak müthiş bir tercih olabilir. Duvarında kullanacağın pembe renk sayesinde hafif ve sevgili dolu bir atmosfer oluşturabilir, duvarını aydınlatarak ferah bir ortam oluşturabilirsin. Dekorasyonunda gri, siyah, beyaz, mor ya da sarı renkleri kullanarak bütünlük oluşturabilirsin. Dostluğunu ve sevgini yaşayabilir, uyumu ve iç huzuru sağlayabilirsin. Sevdiklerinle ve ailenle hoş sohbetler eşliğinde yemek yiyebilir ve vakit geçirebilirsin. Sen de Bi'Boya yemek odası seti içerisinde yer alan renkleri inceleyebilir, tarzını yansıtacak renge pratik kullanım avantajı sunan rulo fırçası ile sahip olabilir, seçtiğin yemek odası rengi ile dekorasyonunu ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsin.

Diğer Yazılara Göz At
Mekan
deneme
Mekan
Deneme
Mekan
Trend Retro Ev Dekorasyon Fikirleri

Toast Message