Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Yaza özlem duyanların rengi yaz:)
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Yaza özlem duyanların rengi yaz:)

Yayınlanma tarihi: 23.03.2021

Yaz aylarının enerjisini ve ruhunu yansıtan renkler, güneşin sımsıcak ışıklarını evimize getirirken yaşam alanlarımızı tazeliyor. Doğal materyallerin sıcak tonlarla yorumlandığı yaz renkleri ile ahşap, cam ve metal dekorasyon objeleri kışın kasvetli havasından çıkıp sokağın renkli ve canlı halini evlerimize getiriyor. Yeşil rengin büyüleyici atmosferiyle bir ormanda, mavi ve ötesinde denizin serin esintisinde, krem tonlarda güneş ve kumun dansında, pudra pembe tonlar ile kendini bir masalın içinde bulman mümkün.

Yeşil renklerle evde orman havası

Doğallığın ve dekorasyon modasının en çok tercih edilen renklerinden biri olan yeşil, cesur, çağdaş ve modern çizgileri ile yaşam alanlarına dinlendirici bir form kazandırıyor. Yüzlerce renk yelpazesine sahip olan bu yaz rengi, son zamanlarda oldukça trend olan hasır objeler ve salon bitkileri ile tamamlanınca evinizde bir orman havası yaratıyor. Yeniden doğuşu ve büyümeyi simgeleyen yeşil renk, ev dekorasyonunda uyum ve dengeyi sevenler için ideal yaz renkleri arasında. Yeşilin en favori yaz renginiseçip değişime evinin ruhundan başlayabilirsin.

Yaza özlem duyanların rengi yaz:)

Denizin sesi mavi ve ötesi tonlar

Mavinin verdiği huzuru anlatamayız ama yaşamak istersen gözlerini kapat, derin bir nefes al ve gözlerini aç... Mavi duvarlarında bir tutam deniz tuzu bulabilir, bir dalga sesi duyabilirsin. Sonsuzluğu simgeleyen mavi ve tonları ile evinde huzurlu bir hava yaratabilirsin. Doğallıktan yana olan hemen hemen tüm iç ve dış dekorasyonlarda kullanılan mavi ve tonlarının ilgi çekiciliğini krem ve beyaz mobilyalarla tamamlayarak biraz daha hafifletebilir, keten ya da hasır objeler ile dekorasyon vurgusunu ön plana çıkarabilirsin. En çok tercih edilen yaz renklerinden biri olan okyanus mavisi ile yaşam alanını küçük bir sahil kasabasına çevirirken yazın sıcaklığına şık bir karşılama yapman mümkün.

Güneş ve kumun duvarlardaki dansı krem tonları

Her daim klasik ve şık kalmak isteyenlerin tercihi krem tonları, neredeyse tüm dekorasyon ürünleri ile tamamlanabilecek bir renk olduğu için en çok tercih edilen renkler arasında gelir. Yüzlerce renk paletine sahip olan krem ve tonları, duvarlarınızda güneş ve kumun sıcak yanığını bırakacak. Hem sade hem de zamansız krem tonları, cesur renkte mobilyalar, yeşil salon bitkileri, hasır ürünler ya da vintage objeler ile rahatlıkla tamamlanabilir. Doğal dekorasyon vurgusunu ön plana çıkarabileceğiniz krem tonlarından şampanya rengi ile bu zamansız güzelliğe bir şans verin.

Yaza özlem duyanların rengi yaz:)

Romantik yaz rengi: pudra pembe

Yaz aylarının romantik atmosferini düşsel bir renk ile taçlandırmak istersen pudra pembe tam sana göre! Pembe ve tonlarının sakinleştirici ve rahatlatıcı havası, duvar boyanız için zarif bir seçim olacak. Açık renk perde ve mobilyalar, dekoratif şal ve kırlentler ile kullanabileceğiniz pudra pembe, yanına en çok yakışan gri ve grinin tonları ile kombinlediğinde evine özgür bir hava katar. Yaz aylarının en sevilen renkleri için Bi'Boya'yı ziyaret ederek, yaz gelmeden favorinizi belirleyin!

Diğer Yazılara Göz At
deneme
Deneme
Trend Retro Ev Dekorasyon Fikirleri

Toast Message