PLASTİK TRENDY

9 ürün

FİLTRELE

3.5 KG (9)
Beyaz (1)
Mavi (9)
Soğuk Nötr (2)
Yeşil (2)
ADA (1)
ATLAS (1)
GÖL (1)
MİNE (1)
NİL YEŞİLİ (1)
OKYANUS (1)
SEREN (1)
SİS (1)
TUNA (1)
Klasik (5)
Modern (4)
-
51 TL - 100 TL (9)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

PLASTİK TRENDY

9 ürün

Alt Kategoriler
Ebat
3.5 KG (9)
Ana Renk Grubu
Beyaz (1)
Mavi (9)
Soğuk Nötr (2)
Yeşil (2)
Renk
ADA (1)
ATLAS (1)
GÖL (1)
MİNE (1)
NİL YEŞİLİ (1)
OKYANUS (1)
SEREN (1)
SİS (1)
TUNA (1)
Stil
Klasik (5)
Modern (4)
Fiyat Aralığı
-
51 TL - 100 TL (9)
Ürün Puanı
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
PLASTİK TRENDY


Akrilik emülsiyon esaslı, mat, plastik, son kat dekoratif iç cephe boyasıdır.


Özellikleri

Nefes alır. 

Örtücülüğü yüksektir.

Yüzeylere mat, temiz, dekoratif bir görünüş kazandırır.

Renk Bankası’nın binlerce renginde üretilebilir, Bi’Renk Ustası ile renklendirilebilir.

Solvent içermediği ve su ile seyreltildiği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez


Uygulama ve Tüketim Bilgileri

Astar uygulamasının ardında 24 saat sonra, hacimce en çok %25 temiz su ile inceltilerek, fırça, rulo veya püskürtme sistemi ile iki kat halinde uygulanır.

Katlar arasında en az 2 saat beklenmelidir.

Yüzeyin pürüzlülüğüne ve emiciliğine bağlı olarak tek katta ortalama 0,15 - 0,16 kg/m².


Ambalaj Bilgileri 

3,5 KG, 10 KG,  20 KG’lık Plastik Kova.     


Ürün Bilgileri


Renkleri

Beyaz ve A,B,C bazlarından Renk Bankası ve Bi’Renk Ustası ile elde edilen binlerce renk

Yapısı

Akrilik emülsiyon esaslı

İnceltme / Karışma Oranı

Su  / Hacimce en çok %25

Yoğunluğu

1,68  gr/cm³

Uygulama Yüzey Sıcaklığı

(+5 °C) - (+35 °C)

Kuruma Süresi

2. Kat uygulama öncesi       2 Saat                                           

Tam Kuruma                        24 Saat

Daha düşük sıcaklık ve daha yüksek bağıl nem, kuruma süresini uzatır.

Tüketimi

Tek Katta Ortalama 0,15 – 0,16 kg/m²

Uygulama Aletleri

Fırça, Rulo veya Sprey Tabancası

Ambalaj Boyutları

3,5 KG – 10 KG – 20 KG

Depolama

Ağzı acılmamış ambalajında, (+5 °C) – (+35 °C)Uygulama Alanları

- İç cephede, uygun bir şekilde hazırlanmış kara sıva, beton, çimento levha, alçı panel gibi mineral yeni yüzeylere, eski boyalı yüzeylere, macun cam tekstili ve duvar kağıdı üzerine uygulanır. 


Plastik İç Cephe Boya Nasıl Uygulanır?

Uygulama Bilgileri

- Uygulama yapılacak yüzey toz, yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan tümüyle temizlenmiş kuru ve sağlam olmalıdır. Yeni mineral yüzeyler üzerine uygulama yapmadan önce yüzeyin kürlenmesi için en az 28 gün beklenmelidir.

- Gerekiyorsa Bi’Boya İnce Akrilik Macun veya Bi’Boya İnce Çimento Esaslı Macun ile yüzeydeki çatlaklar doldurulmalı, bozukluklar giderilerek yüzey düzgünleştirilmelidir.

- Eski solvent bazlı veya renk değişimi yapılacak su bazlı boyalı yüzeyler ile eski boyalı ve çok kirli yüzeylerde Bi’Boya Silikonlu Astar ile, yeni boyanacak emici yüzeyler Bi’Boya Bi’Boya Saten Alçı Astarı veya Bi’Boya Silikonlu Astar ile astarlanması tavsiye edilir.

- Uygulama öncesi ürün iyice karıştırılmalıdır.

- Bi’Boya Plastik İç Cephe Boyası hacimce en çok %25 temiz su ile inceltilerek, fırça, rulo veya püskürtme sistemi ile iki kat halinde uygulanır. Katlar arasında en az 2 saat beklenmelidir.Plastik İç Cephe Boya Fiyatları


Bir yaşam alanı dekore etmenin en kritik aşamalarından biri duvar boyası seçimi. Seçtiğin duvar boyasına göre duvarlarını boyadığın enerjisi, kişide yarattığı duygu, eşya seçimi gibi pek çok faktör değişecek. Bu nedenle iyi düşünüp karar vermek ve çokça renk seçeneğin olsun isteyebilirsin. Eğer durum buysa Bi’Boya Plastik İç Cephe Boya koleksiyonu çözümün olabilir. Bi’Boya Plastik İç Cephe Boya duvar boyalarından seçim yapmak için pek çok sebebin var. Bi’Boya Plastik İç Cephe Boya akrilik emülsiyon esaslı bir dekoratif duvar boyası. Solvent içermediği için insan sağlığına hiçbir zararı yok. Ayrıca su ile inceltildiği için rahatsız edici bir boya kokusu da bırakmıyor. Duvarını gerekliyse zımpara, macun gibi yardımcı malzemeler ile hazır hale getirip toz, kir, yağ gibi istenmeyen maddelerden arındırıp temizlediysen örtücülüğü yüksek olan bu duvar boyası ile rahatlıkla boyayabilir, parlak ve canlı renklere kavuşabilirsin. Plastik İç Cephe Boya'nın kaliteli yapısı sayesinde boya yapmak çok kolay! Nefes alan duvar boyası sayesinde duvarların ilk günkü gibi tertemiz ve pürüzsüz kalacak. Bi’Boya Plastik İç Cephe Boya'nın duvardaki mat dokusuna ve temiz görüntüsüne bayılacaksın! En güzeli de bu boyanın sayısız renk seçeneği arasından sana uygun olanını mutlaka bulabilecek olman!


Plastik İç Cephe Boya Renkleri


İş yerinin duvarlarını boyuyor ve ciddi bir ortama ihtiyaç duyuyor olabilirsin. Çocuk odası için duvar boyası istiyor ve eğlenceli, rengarenk bir ambiyansa sahip olmayı arzulayabilirsin. Her yaşam alanı ve her dekorasyon stiline uygun bir duvar boyası rengi Bi’Boya Plastik İç Cephe Boya koleksiyonunda var! Sen dekorasyona, perdene, eşyana uygun rengi hayal et ve o rengi bu koleksiyonda bul yeter. Rengine karar veremedin mi? Dert etme! Seçeneklerini üç renge kadar indirdiysen Bi’Boya’dan ücretsiz renk kartı iste, renk kartın evine kadar ulaşsın. Renkleri elinde inceleyerek, eşyalarınla karşılaştırarak kafandaki dekorasyona en yakın Bi’Boya rengine karar ver ve sepetine ekleyerek satın al. Hepsi bu. Boyan aynı gün kargoda ve hızlı teslimat ile en kısa zamanda elinde olacak. Duvar boyan evine geldikten sonra dilersen bir hafta sonunu ayırarak duvarını kendin boya, ister ailen ve sevdiklerini işin içine katarak duvar boyamayı keyifli bir aktiviteye dönüştür. Duvar boyasını fazla satın aldıysan ve elinde duvar boyası kaldıysa onu da ücretsiz bir şekilde Bi’Boya’ya iade edebilirsin. Açılmamış boya kutun için iadeni alarak hem boya israfının önüne geçmiş hem de bütçene katkıda bulunmuş olursun. En kaliteli özelliklere sahip duvar boyasını en ekonomik fiyatlar ile Bi’Boya’da bulabilirsin. Haydi evinin dekorasyonunda en kritik role sahip olan duvar rengini seçmek için Plastik İç Cephe Boya'nın yüzlerce rengini incelemeye başla ve favori rengini sepetine at!


Tek Tıkla Güvenli Alışveriş
4 Farklı Kart Ailesine Vade Farksız 7 ve 8 taksit imkanı
Hızlı Teslimat
Kolay Değişim ve İade
kalekim

Bi'Boya Ürün Broşürü 2020

İNCELE
0 0₺