Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Tek duvarına yapacağın geometrik desen boyama ile fark yarat
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Tek duvarına yapacağın geometrik desen boyama ile fark yarat

Yayınlanma tarihi: 27.04.2021

Yaşam alanlarında geometrik formlardan yararlanmak mükemmel görüntülerin oluşmasını sağlar. Hayal gücünün sınırsız derinliklerinden faydalanarak özgün stilini evinin her köşesinde sergileyebilirsin. Geometrik formlarla yarattığın tek duvar boyama ile değişen odana raflar, tablolar ve mobilyalarla destek olabilir evinin atmosferini yenileyebilirsin.

Üçgenin Asaletini Uyumlu Renklerle Yakala

Kişisel beğenilerine ve yeteneklerine göre zenginleştireceğin dekorasyonuna inovatif formlar ekleyerek dilediğin odanı zenginleştirebilirsiniz. Geometrik boyama şekillerinde ön plana çıkan üçgen, geometrinin harika tasarımını sergilemene destek olur. Örneğin; dümdüz bir arka plan üzerine rengarenk şekilde çizeceğin üçgenlerin içlerini boyayarak kendi duvar kağıdını yaratabilirsin. Dağınık şekilde çizebileceğin üçgenlerin yanı sıra şerit halinde düzenli biçimde de üçgenleri yerleştirebilirsin. Bir şerit üzerine birbirini tamamlayacak şekilde üçgenleri; adeta bir puzzle parçasıymışçasına çizerek oldukça hoş bir duvar boyama stiline kavuşabilirsin.

Dikdörtgen Şeritlere Eşlik Eden Ton Sür Ton

Şerit biçiminde yukarıdan aşağıya uzanan dikdörtgenler özellikle geniş odalarda harika durur. Ton sür ton stili yan yana şeritlerinde değerlendirerek muhteşem dekorasyonlara imza atabilirsin. Örneğin; yeşilin koyu ve açık tonlarını yan yana olan şekillerinde kullanarak doğanın temel rengini duvarında ahenkle sergileyebilirsin. Geometrik desen farklılıklarından yararlanmak için dikdörtgen şeritlere ek olarak farklı formlardan da yararlanabilirsin.

Dairelerle Birlikte Minimal Stil

Geometrik formlar minimal stillerin mihenk taşlarını oluşturur. Duvarlarda geometrik desen gücünden yararlanmak ise el emeği göz nuru dekorasyonların oluşmasını sağlar. Örneğin; beyaz bir duvar üzerine seçeceğin renkte ufak daireler yapabilirsin. Dilersen tek renk dilersen rengarenk olarak boyayabileceğin dairelerin mükemmel görünürken kendi emeğin olması seni oldukça memnun edecektir. Dairelere; üçgenler, kareler, dikdörtgenler de eşlik edebilir.

Kare Ve Dikdörtgenlerle Ofis Şıklığı

Ofislerde sıkça kullanılan geometrik formlar evlere davet edilirken havalı dekorasyonların var olmasını sağlar. Birden fazla geometrik formu kullanarak bambaşka stillere imza atabilirsin. Lüks görünümün oluşmasını sağlayan tek duvar boyamaya ek olarak bitkilerin, mobilyaların odana eşlik eder. Örneğin; ortaya yerleşen bir karenin etrafını çeviren uzun dikdörtgenler uyumlu renklerle birlikte oldukça hoş durur. Farklı tonları kullanabileceğin duvarında aynı tonu da kullanabilirsin. Beyaz ile çerçevesini çizdiğin şeklin içini boyayabilir veya sadece çerçevesini renkli yapabilirsin. Tamamen senin zevkine ve ne kadar zaman harcayacağına bağlı olarak değişen geometrik desen çeşitliliği ve renk zenginliği, kısıtlı olsa dahi mükemmel görüntünün oluşmasını sağlar. Klasikleşen düz renklere inat inovatif etkinin mimaride yarattığı şablonları hazır olarak elde edebileceğin gibi kendin de oluşturabilirsin. Risk almamak adına cetvel yardımıyla çizebileceğin şekilleri boyamak konusunda, boya konusunda uzman olan markalara yönelmelisin. Zengin renk skalası ve ipeksi dokuyu sağlayan Bi'Boya, kadifemsi boyaları ile duvarlara yapılacak her forma eşlik eder. İşlerinizi kolaylaştırmayı hedef alan Bi'Boya'nın renk çeşitliliğinden zevkine ve dekorasyon seçimine uygun tonları tercih ederek mükemmel dekorasyonun anahtarını elde edebilirsin.

Diğer Yazılara Göz At
Genel
Duvar Boyasında Yeşil Tonları Nasıl Kullanılır?
Genel
Kız Çocuk Odalarının Vazgeçilmezi: Lila Rengi Duvar Boyası
Genel
2024 Yılının Trendi Ev Boyası Renkleri Hangileridir?

Toast Message