Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Sezonun En İyi 9 Nötr Rengi
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Sezonun En İyi 9 Nötr Rengi

Yayınlanma tarihi: 20.10.2020

Sezonun En İyi 9 Nötr Rengi

Çabuk sıkılan, sürekli yeni arayışlar içinde olan, dekorasyonunu ön planda tutmak isteyenler için nötr renkler tam anlamıyla kurtarıcıdır. Samimi ve sıcak bir ev ortamı için güvenle kullanabileceğin nötr boyalar, her zaman şık ve tamamlayıcı oldukları için avantajlı bir seçim olabilir. Nötr renk nedir, sorusuna cevap olarak kısaca "renksizliktir" desek yanlış olmaz. Gri, kahve ve beyaz gibi renklerin bazı tonları olarak bulabileceğin bu renkleri, duvar boyası olarak arka planda ya da tasarımının tamamında kullanabilirsin. Her türlü tasarıma uyan, dingin tonları sayesinde evinin her köşesinde kullanabileceğin nötr renk tonları, adeta bir vitrin gibi tasarımlarını vurgulayacaktır.

Buz Grisi

2021’in trend nötr renklerinden gri, kullanıldığı mekanı daha büyük gösteren güzel bir seçenek. Soğukluğu sayesinde sakinleştirici bir etkiye sahip olan buz grisini; siyah, beyaz, ahşap hatta aklına gelebilecek tüm renklerle kombine edebilirsin. Nötr renk olduğu için tüm renklerle uyum sağlayacaktır.

Modern Gri

Biraz daha koyu tonlardan hoşlanıyorsan modern gri senin için iyi bir seçenek olabilir. Beyaz mobilyalar ve İskandinav stiliyle oldukça yakışan modern griyi banyo dekorasyonunda bile dilediğince kullanabilirsin.

Sezonun En İyi 9 Nötr Rengi

Şampanya

Yeterince ışık almayan bir odaya sahipsen şampanya tam sana göre. Yumuşak bir sıcaklığa sahip olan şampanyayı begonya, fildişi, aki, bej gibi benzer ton aksesuar ve mobilyalarla birlikte kullanarak tamamen nötr bir görünüm elde edebilirsin.

Sezonun En İyi 9 Nötr Rengi

Cappucino

Evinde sıcak bir dokunuşa ihtiyacın varsa cappucino duvar boyasını tercih edebilirsin. Zamanı ve modası asla geçmeyen nötr renk boyalardan cappucino da güzel bir fon oluşturacaktır.

Sezonun En İyi 9 Nötr Rengi

Latte

Kahve tonlarından hoşlanıyorsan bir başka nötr renk olarak latteyi deneyebilirsin. Bej latte ile birlikte oldukça güzel bir uyum yakalayabileceğin latte rengi, evine sıcak bir hava katacak ve dekorasyonunu ön plana çıkaracaktır.

Ayışığı

Dekorasyonunu öne çıkarabilmeni sağlayan, asla sıkılmayacağın bir diğer nötr renk de beyaz ayışığı. Altın varaklı aynalarla, rustik çerçevelerle ya da metal raflarla birlikte kullanabileceğin, her şeye uyum sağlayan bu rengin de modası hiçbir zaman geçmeyecek.

Sezonun En İyi 9 Nötr Rengi

Tuna

Nötr renk kullanmak istiyor ama mavilerden vazgeçemiyorsan tuna sana göre olabilir. Tuna, ada gibi dinginliğin sembolü mavi tonlar evine sahil havası getirecektir.

Sezonun En İyi 9 Nötr Rengi

Gece

Siyaha yakın tonlar kullanmak istiyorsan gece rengi duvar boyasını deneyebilirsin. 2021’in bir diğer trend nötr renk boyası olan gece de tüm tarzlara hitap ediyor, istediğin renk tonlarıyla birlikte kullanman için güzel bir arka plan oluşturuyor.

Daha fazla nötr renk görmeye ihtiyacın varsa Bi'Boya'ya göz atabilir, onlarca renkten sana uygun olanı seçebilirsin. Üstelik fazla gelen boyayı iade edebilme şansı da Bi'Boya 'da seni bekliyor!

Diğer Yazılara Göz At
Boya
Hobi Seti İle Neler Boyanır? Hobi Seti Çeşitleri
Boya
Hobi Seti İle Neler Boyanır? Hobi Seti Çeşitleri
Boya
Kalorifer Boyası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Toast Message