Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Ruhuna İyi Gelecek Yatak Odası Renkleri
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Ruhuna İyi Gelecek Yatak Odası Renkleri

Yayınlanma tarihi: 4.01.2021

Renkler ve ışık ruh halini direkt etkiler, bu yüzden kendine göre en uygun renkleri uykuya daldığın odada doğru seçmen önemlidir. Soft renklerin dinginliğinden ya da göz alıcı renklerin cesaretinden ilham alabilirsin! Zevkine göre dekorasyonuna entegre edeceğin renk seçeneklerini senin için derledik, keyifli okumalar...

Ruhuna İyi Gelecek Yatak Odası Renkleri

Gökyüzünün ve doğanın her tonu: mavi ve yeşil!

Tasarım anlayışın doğal tonları daha çok karşılıyorsa alanı hem zarif göstermek hem de dinamikleştirmek için mavi ve yeşilin binlerce ton seçeneği arasından seçimini yapabilirsin. Renkler onları tamamlayan mobilyalarla anlam kazanacağı için mint yeşili duvarlarını beyaz yatak başlığı-çarşaf kombinasyonu ve yumuşak bitişli aksesuarlarla odanı tamamlayabileceksin. Dilersen yarattığın doğal atmosferi ahşap mobilyalarla tamamlayarak tam anlamıyla bir orman esintisi sağlayabilirsin. Buz mavisi yatak odaları tamamen sakinleştirici etki yarattığından odaya girdiğinde sanki ferahlatıcı bir rüzgar esmiş hissi uyandırır. Keten yatak örtüsü takımları, tasarım bir komodin seçimi ve açık renk zemin seçimi odayı daha da ferah göstermene yardımcı olacak.

Modern, asil ve cesur tonlar!

Belki de hiçbir zaman trend olmaktan vazgeçmeyecek bu iki renk, cesur ve asil bir yatak odası yaratmanın anahtarları diyebiliriz. Siyahı grinin tonlarıyla harmanlayarak odaya katabileceğin derinlik, zıt bir görüntü sağlarken gözü asla yormayacak. İster füme bir duvarı geniş siyah bir yatak başlığıyla taçlandır istersen tüm odayı siyah dekore edip gri mermer aksesuarlar seç; her koşulda şıklığı, modernizmi ve sadeliği bir arada getirecek.

Ruhuna İyi Gelecek Yatak Odası Renkleri

Güneş, yatak odana neden doğmasın?

Uyanmak, yeni bir güne başlamak ya da sana iyi gelecek bir başlangıç yapmak… İnsanlar tüm bunları hayal ettiğinde akıllarına ilk gelen renk tonu sarı oluyor. Neşeyi ve pozitif enerjiyi çağrıştıran bu renk ile sıcak ve aydınlık bir hissi yatak odana taşıyabilirsin. Gri ve beyazla güzel kombinlenen sarı ve sarının tonları, düşüncelere ilham olma özelliği ile çalışma odaları için de ideal seçimdir. Geometrik çizgilere sahip aksesuarlarla tasarlanabileceği gibi yatağının arkasındaki duvar kağıdın için de sana ilham olabilir.

Morun eşsiz enerjisine kulak ver!

Mimarlar tarafından yatak odalarında kullanılması en çok tavsiye edilen renge geldik… Aslında tercih etmek önerilse de kullanmanın çok da kolay olmadığı bu renk için öneriler neler? Öncelikle kullanacağın mor tonuna karar vermen çok önemli. Soft tonlardan vazgeçemeyerek odanda bir lavanta bahçesi havası yaratmak istersen lilayı, sıcak ve rahatlatıcı ama bir o kadar da asil hissetmek istersen canlı ve nispeten daha koyu mor tonlarını seçebilirsin. Mor, uykunun temsil rengi olduğu için yayacağı dingin enerjiyi aşırı kullanarak boğucu hale getirmemeye özen göstermen en önemli uyarımız olabilir. Kullanabileceğin boya renk tonları için Bi'Boya'yı ziyaret edebilir, geniş renk seçenekleri arasından en doğru tercihi yapabilirsin!

Diğer Yazılara Göz At
Mekan
deneme
Mekan
Deneme
Mekan
Trend Retro Ev Dekorasyon Fikirleri

Toast Message