Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.

Toast Message


Ürün Tipi

Renkler

Ebat
ürünler hazırlanıyor.
üründen ürün gösteriliyor
Daha Fazla Ürün Göster

Pembe Renk İç Cephe Boyası

Kırmızı ve beyaz renklerinin karışımıyla elde edilen pembe renk, hayallerimizi çağrıştırır bize. Kırmızı rengin hareketliliği ve beyaz rengin saflığını birlikte barındıran bu güzel renk; hayallerimiz kadar saf ,sıcak ve hareketlidir. Özelikle kız çocuk odalarının duvarlarında görmeye alıştığımız pembe renk,bir çok kişi tarafından diğer odalarda ve hatta banyolarda bile tercih edilebilir.


Pembe rengin duvardaki etkileri nelerdir?

•  Kardelen, sultani ya da gonca tonlarında tercih edilmiş pembe duvar boyası, açık tonundan dolayı aydınlık bir görünüm vereceği gibi, ortamı geniş ve ferah göstermeye de yardımcı olur.

•  Birçok renkle birlikte kullanıma uygundur.

•  Kullanıldığı ortama feminen ve romantik bir hava katar.

•  Sıcak ve samimi bir ortam yaratır.


Pembe rengin psikolojik etkileri nelerdir?

•  Gün içerisinde maruz kaldığımız yoğun enerjimizi ve öfkemizi yatıştırır. 

•  Tehdit edici olmayan ve naiflik dolu bir renktir.

•  Karşı tarafa rahatlama ve gevşeme hissi gönderir ve dolayısıyla günün yorgunluğunu atmakta yardımcı olur.

•  Özellikle bazı sinirsel hastalıklarla (ör: epilepsi)  savaşan insanların bulunduğu ortamın pembe ağırlıklı olması tedavide destekleyici olabilir.


Pembe renk hangi odada neden tercih edilir?

Banyo: özellikle açık pembe tonlarının pozitif etkisinden yararlanılarak neşeli bir banyo elde edebilirsin. Ayrıca pembenin beyaz ve metalik renklerle uyumu oldukça güzeldir.

Mutfak: ‘hayalimdeki mutfak’ söyleminin vücut bulmuş şeklidir mutfakta pembe kullanmak. Hayal gibi yemekler, hayal gibi bir mutfak…

Salon: daha sıcak ve samimi bir ortam elde etmek için kullanabilirsin. Ayrıca diğer renklerle uyumu açısından oldukça fazla seçeneğe sahip olursun.

Yatak odası: uzmanların tavsiyeleri, yatak odasında daha sakin ve açık renkler kullanılmasından yana… Huzurlu ve dingin bir yatak odası hayal ediyorsan pembe aradığın renk olabilir.

Bebek odası: tüm küçük kızlar için bir tutkudur pembe… Sakinleştirici etkisinden bebeğinin odasında da yararlanabilirsin.

Dekorasyonda pembeyi tamamlayan renkler nelerdir?

Gri tonları: gri renk mobilya ve döşemelerle kullanılabilecek pembe duvar rengi, oldukça modern bir görünüm sunar. Pembenin en açık tonundan, en koyu tonuna kadar kullanabilirsin. 

Sarı: hareketli ve neşeli bir alan hayal ediyorsan bu iki rengi düşünmende fayda var. Sıradanlıktan uzak, eğlenceli ve dinamik…

Beyaz: sade ve estetik bir tasarım ilgini çekiyorsa bu iki renk harika olabilir.

Mavi: pembe ve maviyi koyu tonlarda kullanarak dikkat çekici ve estetik bir dekorasyona imza atabilirsin.


Pembe duvar renginin dekorasyona etkisi nedir?

•  Daha feminen veya naif bir dekorasyon tasarımı için tercih edilecek yegane renktir.

•  Vintage tarzı bir dekorasyon hayal ediyorsan, pembenin açık tonları kullanılarak boyanmış bir duvar ve gri-pembe çiçekli döşemeler harika olabilir.

•  Modern bir stilde, özellikle metalik gri aksesuarlar kullanarak duvarlarını hareketlendirebilirsin.


Pembe inci, kardelen, pudra, gonca, petunya, sultani, somon rengi.. Bi’Boya web sitesinde pembenin her tonuna ulaşabilir, online alışveriş kolaylığı ile sepetine ekleyebilirsin. Dilediğin rengi seçebilmek ve duvarınızda nasıl durduğunu inceleyebilmek için Bi’Boya’dan 3 renge kadar ücretsiz renk kartı isteyebilirsin! İçine en çok sinen duvar boyasını seçtikten sonra yapman gereken tek şey boyayı bulup, sepetine ekleyip kolayca satın almak! Hızlı teslimat özelliği ileBi’Boya duvar boyan aynı gün kargoda olacak, en kısa zamanda eline ulaşacak. Bi’Boya duvar boyaları ile boya yapmak çok kolay. Eğer elinde açılmamış boya kutun kalırsa ücretsiz bir şekilde Bi’Boya’ya geri gönderebilir, paranı geri alabilirsin. Bu sayede hem keyifli bir şekilde duvarlarını boyamış, hem de bütçene katkı sağlamış olursun.


Sırala
Ürün Tipi


Ebat