Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Modern Duruş İçin Akay Rengini Duvarlarında Kullan
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Modern Duruş İçin Akay Rengini Duvarlarında Kullan

Yayınlanma tarihi: 15.03.2021

Küçük bir değişim her zaman iyi bir başlangıçtır derler. Sen de bu değişme yaşam alanını renklendirmekten başlayabilirsin. Duvar rengi, bir alanı karmaşıklaştıran fakat doğru ve dikkatli seçimlerle yeni dünyalar yaratan önemli bir ayrıntıdır. Yeni bir yer yaratmaya mutfağından başlayabilirsin. Modern görünümün yanına kabul edilenin sınırlarından biraz uzaklaşarak evinin arka bahçesindeymiş gibi hissetmek isteyebilirsin bunun için Feng Shui dekorasyonu tercih etmelisin. Sarı hanımeli ipek mat ile gri akay rengini tercih eder yemyeşil çeşitli boyutlardaki bitkilerinle bu ferah havayı tamamlayabilirsin. Doğada olan yaşam enerjisini mutfağına taşıyabilir mekandaki enerjiyi harekete geçirebilirsin. Tezgah duvarına canlılık getirmek adına geometrik desenler kullanabilir renk geçişleri sağlarken doğallığı getiren yeşil buz beyazı, pembe pudra ve gri akay renklerini kullanabilir Feng Shui tarzıyla modern tarzın bir arada olduğu bir mutfağa sahip olabilirsin.

Mat görünümü seçerek onu birbirinden farklı renklerle tamamlayabilirsin

Çalışma alanın için bir değişim düşünüyorsan, son zamanların trendi olan çalışma ortamına hem ferah hem de modern görünüm katacak zaman zaman ofis veya çalışma duygusundan kurtaracak yeni bir ortam sağlayacak olan gri akay ipek mat rengini tercih etmelisin. Masanı koyduğun duvarı beyaz ipek mat ile tamamlayabilir veya çalışma alanındaki duvar için Bi'Boya'nın farklı mat renklerini deneyebilirsin eğer dar bir alana sahipsen odana ayna ekleyerek alanını daha da büyütebilir ferah bir alan genişliği yaratabilirsin.

Renk geçişleriyle ferah ama modern bir ortam sağlayabilirsin

Salonun için gece ipek mat rengini ve gri akay rengini tercih etmek iki rengi bir arada kullanmak oturma grubunu beyaz tonlarında tercih etmek modern bir görünüm sağlayacaktır. Gri akay rengin üstte ipek mat rengin aşağıda kalacağı şekilde ortama hem şık ve modern görünüm sağlayabilir minimal göz yormayacak tablolar ve yemek masasına canlılık katacak loş ama aydınlık sarkıt avizelerle modernliğini tamamlayabilirsin. Yatak odanı bambu eşyalar ve onları geri planda bırakmayacak, soft, modern, rahatlatıcı görünümü sağlayabilecek bir renk, modern İskandinav dekorasyonu sağlayabilecek gri akay rengi ile yeşil kekik rengi uyumunu bir arada kullanabilir taş duvar kağıdı tercih edebilir renk geçişli vazolar ve içlerinde bitkilerle doğada bir pazartesi gününe uyanabilirsin. Çocuk odası için yapılabilecek seçimler arasında zıt renk tonlarını tercih edebilir örneğin ahududu tonu ve gri Akay tonunu kullanabilir farklı bir tercih istersen Turuncu, sarı, gri uyumundan da yararlanabilirsin. Unutma, bazen uyumsuzlukta da bir uyum vardır. Aynı zamanda alanı geniş göstermek adına bunu beyaz tonlarıyla da tamamlayabilirsin veya istediğin yaş grubuna göre bunu daha da yumuşatabilir gri akay ve toprak tonlarını tercih edebilir Bi'Boya'nın mat boya ve su bazlı parlak benzeri ürünlerini kullanarak istediğin şekilde beyaz geçişleri elde edebilirsin. Yumuşak yastıklarla, desenli battaniyelerle olduğun sıcak ortamı tamamlayabilirsin.

Diğer Yazılara Göz At
deneme
Deneme
Trend Retro Ev Dekorasyon Fikirleri

Toast Message