Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.

Toast Message


Ürün Tipi

Renkler

Ebat
ürünler hazırlanıyor.
üründen ürün gösteriliyor
Daha Fazla Ürün Göster

Krem Renk İç Cephe Boyası

Soluk sarı olarak da adlandırılan krem rengi, beyaza çalan renktir. Kısmen sarının pastel tonu da diyebiliriz. Beyaz ve sarının karıştırılması ile elde edilir. Nötr bir renk olması sebebiyle, kıyafetten dekorasyona uzanan çok geniş kullanım alanına sahiptir. Resmi kurumlarda, ortak yaşam alanlarında ve evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Hemen hemen bütün renklerle ve dokularla uyum sağlar. Bu yüzden, evinin her bölümünde rahatlıkla tercih edebilirsin.Krem Rengin Duvardaki Etkileri Nelerdir? 

   Alanı olduğundan daha geniş gösterir.

   Işığı yansıtma özelliği sebebiyle mekanın daha aydınlık algılanmasını sağlar.

  Temiz düzenli görünüm sağlar.

  Diğer eşyaların renklerinin ortaya çıkmasını sağlar.


Krem Rengi: Şampanya İç Cephe Boyası Psikolojik Etkileri

  Yumuşak renk tonu nedeniyle gözü yormaz.

  Sıcak bir ton olması sebebiyle sakinleştirici etkisi verir.

  Ferahlık hissi verir.


Krem Renk Boyası Hangi Odada Neden Tercih Edilir?

Banyo ve Tuvaletlerde: Temiz bir görünüm sağlar. Her renk fayans ve aksesuarlarla uyum içinde kullanılır.
Mutfak: Nötr olmasının avantajıyla mutfağınızda kullandığınız diğer bütün renklerle uyum sağlarken aynı zamanda son derece doğal bir görünüm sunar.
Salon: Klasik dekorasyonun vazgeçilmezi olan bu renk, sadeliği ve zarifliği nedeniyle, modern ve minimal dekorasyon için de en çok tercih edilen renklerdendir. Doğal bir fon oluşturma gücünü düşünürsen bohem tarzın için bile en uygun seçimlerden biri olduğunu fark edebilirsin.
Çalışma Odası/Ofis: Çalışma alanlarının en önemli özelliği kuşkusuz sadeliğidir. Tüm gereksiz detaylardan uzak olması gereken bu alanlar için istediğin sakinliği sağlayacak.
Bebek Odası: Bebek odası denildiğinde pembe ve maviler geliyor aklımıza hemen. Odanın tamamını bu renklerle doldurmak çok da estetik görünmüyor. Krem ile pembe ve mavinin uyumu mutlaka denemelisin. 


Dekorasyonda Krem Rengi Tamamlayan Renkler Nelerdir?

Kahve ve Toprak Tonları: Krem renkle uyumlu renkler dendiğinde aklımıza ilk gelen kahve tonları olur. Bu rengin doğal dokusunu bozmadan aynı tonlarda ilerlemek istersen en doğru seçim kahve ve toprak tonları olacaktık.
Mavi: Krem rengi ile mavinin her tonunu evin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsin. Özellikle koyu maviler evine modern ve spor bir görünüm katmanı sağlar.
Mor: Bohem bir tarzın varsa ya da yaratıcığını kullanmak istiyorsan mor-krem uyumundan yararlanabilirsin. Morun iddiasını krem rengi ile dengelemek iyi bir fikir olabilir.
Pembe: Bu neşeli, enerjik rengi krem ile birlikte kullandığında hem pembenin verdiği yumuşaklık hissini bozmamış hem de çocuksuluktan uzaklaştırmış olursun.
Yeşil: Doğanın en belirgin rengi olan yeşil ve krem renk uyumu sayesinde canlı ve doğal mekanlar ortaya çıkar.
Beyaz: Modern ve minimalist tarzın en belirgin özelliği açık renkler kullanmaktır. İlk bakışta her yerde aynı renk kullanılmış izlenimiz verse de aslında çok hafif renk geçişleri vardır. Bunu sağlamanın en iyi yolu ise beyaz ve krem tonlarından yararlanmak.


Krem Renk Duvar Boyası Kullanmanın Dekorasyona Etkisi Nedir? 

  Zamansız, modası hiçbir zaman geçmeyen bir renk olması nedeniyle ekonomiktir.

  Çok küçük detaylarla dekorasyonda büyük değişimler yaratmak için uygun zemin oluşturur.

  Bütün renklerle ve dokularla uyum içindedir. Dekorasyonda çok büyük esneklik ve kolaylık sağlar. 

  Kararsızlar için en doğru seçimdir. Hiç risk içermez.

  Bütün dekorasyon stilleri için uygundur. Klasik, minimal, retro hemen hemen tüm stiller için de doğru seçimdir.Krem tonları birbirlerinden farklıdır ve ışığa göre farklılık gösterir. Nergis, ekru, kiraz çiçeği, şampanya, fildişi, muskat, acıbadem tercih edebileceğin diğer krem tonlarıdır. Hemen şimdi Bi’Boya’dan 3 renge kadar ücretsiz renk kartı isteyebilirsin! Böylece kendin deneyerek istediğin rengi seçebilirsin.  Bi’Boya web sitesinde seçtiğin boyayı kolayca satın alabilirsin. Siparişler aynı gün kargoya verilir. Hem ekonomik hem de kolay bir boya arıyorsan ürünleri sepete eklemeye başla.

Sırala
Ürün Tipi


Ebat