Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Hobi boyaları ile evinde ufak dokunuşlar
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Hobi boyaları ile evinde ufak dokunuşlar

Yayınlanma tarihi: 4.03.2021

Son zamanlarda çeşitliliği artan renk renk hobi boyaları ile herkes artık evine tarz katan bir iç mimar olmaya aday olabilir. Bu dekoratif boyalar o kadar geniş bir kullanım alanına sahip bulunuyor ki, gerisi tamamen senin ne istediğine ve yaratıcı ellerine kalıyor. Yaşam alanlarında yaptığımız küçük renk değişikliklerinin bile kendimizi nasıl iyi hissettirdiğine tanık oluruz çoğu zaman. Ekstra ustalık gerektirmeyen hobi boyaları uygulaması ile yenilediğin bir kitaplık, orta sehpa, duvarları süsleyen çerçeveler bu iyilik halini arttıracak değişiklikler olabilir. Hem eğlenceli hem de renklerin gücünü yansıtacağın estetik dokunuşlar için aşağıdaki önerilere göz atmaya ne dersin?

Hobi boyaları ile evinde ufak dokunuşlar

Pozitif bir dokunuş için renklerin gücünü nasıl yansıtabilirsin?

Pandemi sürecinde hazır evde daha fazla zaman geçirirken, mobilya gibi büyük eşyaları değiştirmeye gerek kalmadan hobi boyaları ile evin havasını değiştirebilirsin. Psikolojik olarak iyi hissettirecek renkleri seçtiğinde huzur ortamına huzur katmak hiç de zor olmayacak. Buna evin girişinden başlamaya ne dersin? Pozitif enerjiyi kapının girişinden itibaren hissedebilmek için duvar çerçevelerine hobi boyaları ile küçük dokunuşlar yapabilirsin. Çerçeveleri değiştirmeye gerek kalmadan renk değişimi ile evini yenileyen bir iç mimarın öngörüsü ile hemen harekete geçebilirsin. Yaratmak istediğin stile uygun olarak minimal bir dokunuş ve ferahlık algısı için nötr renkleri deneyebilirsin. Koridora tarz katan dresuar üzerine yerleştireceğin ahşap dekoratif bir kutu bile ortama estetik bir dokunuş bırakmaya yeter. İçerisini kuru çiçeklerle doldurup dekoratif bir görüntü yaratabileceğin bu ahşap kutuyu içinden yükselen duyguları da ekleyerek dilediğince renklendirebilirsin.

Hobi boyaları ile evinde ufak dokunuşlar

Sehpalar, gazetelikler, fenerler: Hobi boyaları ile tarz değiştirsin

Koridorda hobi boyaları ile yaptığımız küçük ama etkili bu dokunuşlardan sonra şimdi evin diğer alanlarında da aynı etkiyi bırakabilirsin. Örneğin, huzur sığınağı oturma odalarımızda boya badana işlerine girişmeden renklerin gücünü kullanarak ufak rötuşlara odaklanabiliriz. Cam kenarında gözüne takılan kahve keyfinin eşlikçisi ahşap sehpanın biraz sanki boyaları mı dökülmüş? O zaman hiç düşünme hemen hobi boyaları ile yepyeni bir tarz için renk seçimini yapmaya başlayabilirsin. Keyifli dinlenme alanında kendine özel bir alan yaratmak için seni iyi hissettiren renklerle bu emektar sehpayı renklendirebilirsin. Hazır boya işine başlamışken sehpa üzerindeki ahşap fenere de yeni bir stil kazandırmak istemez misin?

Hobi boyaları ile evinde ufak dokunuşlar

Oturma odasında kendine özel oluşturduğun bu alanda estetik bir duruş sağlayan bu objeyi sıcak tonlarla renklendirebilirsin. Köşe koltuğun yanında duran dekoratif gazetelik artık eskisi gibi estetik gelmiyor mu? Hobi boyaları ile onu da yeni baştan tasarlayabilirsin. Yaşam alanının tarzına uygun tonlarda yapacağın renk seçimi ile estetik görünümünü kaybetmiş bu objeyi dekoratif görünüme dahil edebilirsin. Evinde küçük dokunuşlar yaratmak ve ortamın enerjisini yükseltmek için Bi’Boya’nın hobi boyalarını kullanabilirsin. İhtiyacın olan geniş renk skalası ve yardımcı malzemeler için Bi'Boya'nın ahşap ve metal boyaları linkine göz atabilirsin.

Diğer Yazılara Göz At
Bi'Boya Okul
Bebek Odası İçin Boya Nasıl Seçilir? Bebek Odası Duvar Boya Renkleri
Bi'Boya Okul
Eski Kapıları Boyayarak Evinizi Yenileyin: Kapı Boyama Nasıl Yapılır?
Bi'Boya Okul
Duvarlarınızı Artık Kendiniz Boyayabilirsiniz

Toast Message