Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Genç Odası İçin En Cok Tercih Edilen 4 Bi’boya Rengi
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Genç Odası İçin En Cok Tercih Edilen 4 Bi’boya Rengi

Yayınlanma tarihi: 25.10.2020

Genç odaları için renk seçerken, seçilen rengin gençlerin tarzlarını, ruh hallerini ve tutkularını yansıtması önemlidir. Sen de seçtiğin genç odası rengi ile çocuğunun odasını enerji dolu bir hava ile doldurabilir, özgür ruhlu yaklaşımını odasının içinde yansıtabilirsin. Kişisel alanlarını bir genç odası rengi sayesinde severek vakit geçirdiği bir yaşam alanına dönüştürebilirsin. Renk konusunda kararsız kaldıysanız, gençlerin renkli dünyalarına uyum sağlayacak renk önerilerimize göz atabilirsiniz.

Genç Odası İçin En Cok Tercih Edilen 4 Bi’boya Rengi

Turuncu ile daha enerjik ve güçlü hisset

Genç odaları aynı zamanda gençlerin çalışma aktivitelerini gerçekleştirdiği alanlardır. Bu yüzden halsizlik ve üşengeçlik sorunu olan gençlerin, duvarını bir genç odası rengi olan turuncunun kırmızıya çalan rengi ile boyayarak zihinlerini harekete geçirebilir, ihtiyaçları olan enerji ve motivasyonu almalarını sağlayabilirsin, sosyalleşme etkisini artıran özelliği ile de iletişim becerilerinin artmasını sağlayabilirsin. Mavi renk tonlarını dekorasyonunun tamamlayıcı rengi olarak kullanabilir, duvarındaki asil tonu yeşil yapraklı bitkiler ile bütünleyebilir, odanda estetik bir hava oluşturabilirsin. Sarı ve krem renkleri ile de odandaki havayı yumuşatabilir şık ve estetik bir görünüm oluşturabilirsin. Bu arada hemen ekleyelim 2021 için Pantone, mavi rengi seçti. Yani sezonun trendy rengi aynı zamanda!

Genç Odası İçin En Cok Tercih Edilen 4 Bi’boya Rengi

Sarının canlandırıcı ve aydınlatıcı etkisini genç odasına yansıt

Bir genç odası rengi mi düşünüyorsunuz? Sarı rengi bir düşün deriz. Neden mi? Sarı aklın rengidir, zekayı simgeler. Odaklanmayı kolaylaştırır, mental gücü simgeler. Aynı zamanda iyimserlik ve güven gibi pozitif duyguları hayatına dahil eder. Sen de güneşin rengini yaşam alanına dahil edip yaşam alanına parlaklık katabilirsin. Bu sayede yazı ve sıcağı anımsar mutluluk duygusunu daima yaşarsın. Dekorasyonunda griyi kullanarak sarının canlılığını dengeleyebilir, siyah rengi kullanarak sıra dışı bir tarz oluşturabilirsin. Mor ile de sofistike bir dekorasyona imza atabilirsin. Genç odası rengi tercihini sarıdan yana kullandığında, dekorasyonunda kullanabileceğin birçok renk alternatifi de seni bekliyor olacak!

Genç Odası İçin En Cok Tercih Edilen 4 Bi’boya Rengi

Gri renk ile keyifli ve huzurlu anlar için mükemmel

Dengeleyici özelliği ile bilinen gri renk tonlarını , genç odası rengi olarak kullanabilir, sakinleştirici bir atmosfer oluşturabilirsin. Gri renk ile çocuğunun odasına modern bir hava katabilir, temiz bir görünümde olmasını sağlayabilirsin. Daha açık tonları ile genç odasına serin ve aydınlık bir hava katabilir, sarı renk bir perde ya da mobilyalar ile kombinleyerek atmosfere canlılık katabilirsin. Kırmızı, mavi ve canlı yeşil tonlarını gri ile kombinleyerek sıcak bir atmosfer oluşturabilir, kahverengi ile gri rengin yarattığı sakinlik hissini koruyabilirsin. Gri rengin oluşturduğu şık arka plan sayesinde ise duvar aksesuarlarını ön plana çıkartabilirsin.

Genç Odası İçin En Cok Tercih Edilen 4 Bi’boya Rengi

Yeşil genç odasında yatıştırıcı bir etki oluşturur

Yeşil doğanın rengidir. Sakin ve dingin bir renktir. Bu yüzden yeşil renk boya tonlarını genç odası rengi olarak kullanabilir, kendin için huzurlu ve ferah bir ortam oluşturabilirsin. Konsantrasyon problemin varsa, göz yormayan zümrüt yeşilini genç odası rengi olarak seçebilir, odanda rahatlık hissini yaşayabilir ve stresini azaltabilirsin. Genç odası stilin ne olursa olsun, yeşilin bu harika tonunu seçebilir ve diğer renklerle kolaylıkla kombine edebilirsin. Özellikle krem renk ile kombinleyerek kusursuz bir ikili oluşturabilir, siyah ile odana derinlik katabilirsin. Dilersen toprak tonları ile kombine ederek odana rustik bir hava katabilir, duvar aksesuarların ile de dekorasyonunu tamamlayabilirsin. Sen de yaşam alanına birbirinden farklı etkiler yaratmanı sağlayacak genç odası renklerini Bi'Boya'da bulabilir, stilini yansıtacak rengi seçebilir, pratik kullanım kolaylığı sunan fırçasıyla genç odası setine anında sahip olabilirsin. Değişim ve kolay iade seçenekleriyle sepetine ekleyebilirsin.

Diğer Yazılara Göz At
Boya
Hobi Seti İle Neler Boyanır? Hobi Seti Çeşitleri
Boya
Hobi Seti İle Neler Boyanır? Hobi Seti Çeşitleri
Boya
Kalorifer Boyası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Toast Message