Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Genç odası dekorasyonun baharın renkleri
Genç odası dekorasyonun baharın renkleri
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Genç odası dekorasyonun baharın renkleri

Yayınlanma tarihi: 2.08.2021

Bu güzel bahar mevsiminin cıvıltısını ev dekorasyonuna yansıtarak evinin enerjisini artırabilirsin. Dekorasyon fikirlerine ilham olan bahar neşesi, özellikle genç odalarında kendine yer bulur. Tomurcuklanan çiçekler ve canlanan renkler duvarlarda sergilenerek yaşam alanlarının enerjisini katlar.

Genç odası dekorasyonun baharın renkleri

Mavinin Huzurunu Odanın Her Köşesinde Hissedin

Baharı müjdeleyen gökyüzünün en canlı renklerinden olan mavi, genç odası duvar boyası için harika bir seçenek olabilir. Yaşam alanında daha dingin ve huzurlu olmak istiyorsan Bi'Boya Mavi Atlasrengi tam sana göre. Beyaza yakın hafif tonu sayesinde odandaki tüm mobilyalara kolaylıkla uyum sağlayacak bu renk ile çok hoş bir oda dekorasyonuna sahip olabilirsin. Daha koyu mavi tonlarını kullanarak ton sür ton stili yakalayabilir veya beyaz ve pembe gibi açık renklere yönelerek sakinliği mobilyalarınla da yansıtabilirsin.

Mavinin en göz alıcı tonlarından olan Bi'Boya Mavi Okyanus,genç odası içinde adeta denizin kokusunu hissetmeni sağlayacak. Dalga seslerinin kuş cıvıltılarıyla buluştuğu essiz anların melodisini fısıldayan mavi duvarlar, odanda geçirdiğin vakti keyifli hale getirecek. Bu renk, Mavi Atlas'a nazaran biraz daha canlı olduğu için mobilya tercihini daha sade parçalardan yana da kullanabilirsin. Krem, bej, siyah, beyaz gibi naif tonları rahatlıkla kullanabilirsin. Kar küreleriyle veya akvaryumunla zenginleştireceğin dekorasyon, hem baharın hem de gençliğinin enerjisini yansıtır.

Genç odası dekorasyonun baharın renkleri

Morun Çekiciliğini Yakalayın

Bahar mevsimi yaklaştığı zaman çiçeklerin yavaş yavaş açması, mis gibi bahar kokusu neredeyse herkesin aklında canlanır. Bu harika ortamı genç odasında yaratmak için çiçeklerin büyülü renklerine yönelebilirsin. Genç odası duvar boyası seçenekleri içerisinde yer alan mor, bu konuda sana fazlasıyla yardımcı olabilir. Zenginliği ifade eden bir renk olmasıyla bilinen mor, hoş tonları ile genç odası duvar boyası çeşitleri arasında ön plana çıkıyor. Koyu tonları cesur ve dikkat çekici bir dekorasyon isteyenlere sunulurken yumuşak tonları da bahar havasını yansıtır.

Bi'Boya Mor Orkide bahar çiçeklerinin naifliğini duvarlarına yansıtman için harika bir seçenek. Mor yastıklarla birlikte beyaz kitaplıkların eşlik edeceği genç odasında, pembe objelerin yer alması ortamın sıcaklığını arttıracaktır. Bu tona nazaran daha koyu olan Bi'Boya Mor Lotus, daha gösterişli bir dekorasyon için idealdir. Morun tüm enerjisini yansıtan Mor Lotus genç odası duvar boyası ile gri ve beyaz mobilyaları değerlendirebilirsin.

Morun fuşyaya yakın tonları da oda dekorasyonunu canlandırmanın en etkili yolunu sunar. Örneğin; Bi' Boya Mor Ahududu oldukça dikkat çekici ve canlı bir duvar rengidir. Baharın umut veren ışıltısını yansıtan Mor Ahududu ile daha açık renklerin kullanıldığı mobilyaları tercih etmeyi düşünmelisin. Oldukça gösterişli olan bu rengi yumuşatan mobilyalar, kesinlikle dekorasyonun tamamlayıcısı olur. Mor ile pembe arasında olan Bi'Boya Mor Petunya, Ahududu rengine nazaran biraz daha açık bir tondur ama gösterişinden ve etkileyiciliğinden hiçbir şey kaybetmez.

Diğer Yazılara Göz At
Mekan
deneme
Mekan
Deneme
Mekan
Trend Retro Ev Dekorasyon Fikirleri

Toast Message