PAYLAŞ

Evinde Yeni Bir Tarz Metal Duvar Düşü

Yayınlanma tarihi: 16.12.2020

Yıllardır çatı, dış cephe gibi yerlerde kullanılan metal, rustik havası ve kendine has parlaklığı sayesinde dekorasyonda da kendini gösteriyor. Son yıllarda popüler bir alternatif olarak kullanılan metal, iç mimarların da sıklıkla kullandığı bir malzeme kimliğine bürünüyor. Üstelik mat veya parlak seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulan metal duvar süsü çeşitleri, her tarza uyum sağlıyor. Bu sayede minimalist modernlikten avangart veya klasik şıklığa kadar her tarzın tamamlayıcı olarak kullanmak mümkün. Özellikle de değişen dekorasyon anlayışı ve güzellik algısı ile birlikte endüstriyel stil olarak karşımıza çıkan metal süsler, eve şıklık katıyor. Üstelik birçok farklı form ile evin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğin metal duvar süsü çeşitleri, çarpıcı ve modern bir etki yaratıyor.

Metal Duvar Süsü İle Evinizin Enerjisini Değiştirin

İç mimarlar metal eşyaların evde soğuk bir etki yarattığı konusunda hemfikir. Bu yüzden metalin yarattığı soğuk etkiyi kırmak isteyenlere, metal duvar süslerini sıcak renkler ile birlikte kombinlemesi tavsiye edilir. Böylelikle kontrast renklerin gücünden yararlanarak ilginç tarzlara ve stillere de imza atman da mümkün. Üstelik geniş renk skalası ve bakış açısına sahip metal duvar süsü çeşitleri birçok renk seçeceği ile üretilir. Bronz, pirinç, bakır, siyah metal ve gümüş gibi renk seçenekleri sayesinde her eve uyum sağlar. Her rengin eve kattığı tarz ve enerji farklıdır. Örneğin bakır ve kromun eşsiz buluşması ile yapılan pirinç alaşımlı bir metal duvar süsü, özellikle evine retro hava katmak isteyenler tarafından tercih edilir. Üstelik mat veya parlak dokusu, hafif lekeli görünümü sayesinde evin nostaljik havasını taçlandırmak için de biçilmiş kaftan. Pirincin yanı sıra, takı dünyasında olduğu kadar dekorasyonda da sıklıkla tercih edilen gümüş, metal duvar süsü modellerinde de kendini gösterir. Üstelik gümüşün ışıltısını evine yansıtmak, seçeceğin metal duvar süsleri sayesinde çok kolay.

Metal Duvar Süsü Çeşitleri İle Evinizin Her Köşesini Taçlandırın

Özellikle minimal hatlarıyla dikkat çeken ve İskandinav tarzını yansıtan kuş figürü sıklıkla tercih edilir. Duvarınızı renklendiren ve evinize yeni bir tarz katan; çiçeklik, fotoğraf panosu, duvar rafı gibi metal duvar süsü çeşitleri de dekoratif olduğu kadar oldukça işlevseldir. Ayrıca metalden yapılan duvar süsler dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım fırsatı sunar. Üstelik salonda, mutfakta, banyoda veya balkonda evinin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğin metal duvar süsü çeşitleri duvarındaki değişen enerjiyi de evine yansıtır. Metalden yapılan minyatür süsler, çerçeveler evini hiç olmadığı kadar zarif gösterir. Ayrıca ahşap veya mermer gibi farklı stillerle kombinleyebileceğin metal duvar süsleri, evine farklılık katar. Böylelikle alanda çarpıcı ve modern bir etki yaratır. Sen de Bi'Boya'da yer alan metal duvar süsü çeşitlerini kullanarak evine yeni bir renk yeni bir tarz getirebilirsin!

Diğer Yazılara Göz At
Genel
Kolay silinebilen boya nedir? Hangi mekanlarda uygulanabilir?
Genel
Evinde en çok batan duvar için hangi boya uygun?
Genel
Evin Rutubet mi Alıyor? Bu Yazı Tam Senin İçin

Toast Message