PAYLAŞ

Duvar Dekorasyonunda Metal Tablo Trendini Keşfet

Yayınlanma tarihi: 23.10.2020

Yaşam alanlarının dekorasyonunda yer verilen estetik duruşun temsilcisi tablolar ortamın havasını değiştiriyor. Tablo denilince hemen herkesin aklına ilk olarak ahşap çerçeveli ya da çerçevesiz kullanılabilen çeşitler geliyor. Ancak duvar dekorasyonunun en ayrıcalıklı unsuru tabloları bunlarla sınırlı tutmak zorunda değilsin. Son zamanların trendi metal tabloları duvar dekorasyonuna dahil ederek özgün tasarımlar yaratabilirsin. Günümüzde belki de dış dünyanın stresli ortamından fazlaca bunaldığımızdan olsa gerek, yaşam alanlarında daha sade objelere yer veriliyor. Gözü yormayan, metalin soğuk bir o kadar da etkileyici görüntüsü ile sakinliğe davet eden metal tablo seçenekleri, aynı zamanda kişinin zevkine uygun formları ile kişiselleştirilmiş alanlar yaratıyor.

Yaşam alanlarına sadeliğin dingin enerjisini taşıyan tablolar

Son zamanların duvar dekorasyonu trendi metal tablo çeşitleri; salon, oturma odası hatta çalışma odasında ekstrem bir görsellik sunuyor. Metal tabloları ahşap ya da diğer çeşit tablolardan ayıran taraf ise; çerçevenin aslında tablonun da kendisini oluşturuyor olmasıdır. Yani bu tablo türünde metale şekil verilmesi ile hem çerçeve hem de tablo aynı formda buluşuyor. Genellikle siyah rengin hakim olduğu metal tablo çeşitleri, özgün desen ve şekilleriyle modern ev dekorasyonunda dingin bir enerjiyi hissettiriyor. Bu modern ve sıra dışı metal tablo alternatiflerinde; çeşitli simgeler, karakterler, kuş, kelebek gibi hayvan figürlerine yer verilebiliyor.

Tarzını yansıtan tablolarla kişiselleştirilmiş tasarımlar

Yaşam alanları aynı zamanda senin kimliğin, kişiliğinin de bir yansımasını oluşturur. Zaten 2021 yılına damgasını vuran dekorasyon trendi kişiselleştirilmiş tasarımlarla şekilleniyor. Gelecek yıl yaşam alanlarında senin için değerli olan, anlam ifade eden her şey dekorasyon unsurlarında ön plana çıkarılıyor. Salon, oturma odası ya da çalışma odası hiç fark etmez. Kullandığın dekorasyon stilinin, aksesuarların, dekoratif objelerin ve duvar dekorasyonunda kullandığın metal tabloların anlamı ve şekilleri de ruhunun bir yansımasını oluşturmalı. Böylelikle, metal tablo seçeneklerinde yer verdiğin bir karakter, çeşitli simgeler dekoratif bir etki yaratmanın ötesinde senin tarzını ve yaşam felsefeni de yaşadığın alanlara taşır.

Duvarlarda geometrik sanatın göz alıcı estetiği

Metalin çeşitli formlarda şekillenmesi ile oluşturulan metal tablo seçenekleri hem dikkat çekici hem de dinginlik veren estetik dokunuş yaratır. Metalin aslında soğuk bir görünümü olsa da büründüğü form, bir karakter, çiçek, ağaç ya da bir hayvan şekli ile birleşince dekorasyona kişilikli bir duruş katıyor. Son zamanların trendi doğrusal çizgilerin, üçgen ve piramitlerin iç içe geçerek estetik tasarımlar oluşturduğu geometrik detaylı tablolar ise modern yaşam alanlarında sade bir şıklığı tamamlıyor. Bazı metal tablolarda ise aslan, baykuş gibi çeşitli figürler net ve çizgisel hatların oluşturduğu geometrik formlarla şekilleniyor. Keskin çizgiler ve netlik yansıtan tablolar; yaşam alanlarının estetiğinde sofistike bir duruş yaratıyor. Bu göz alıcı estetik tablolara salon, oturma odası hatta mutfaklarda yer verdikten sonra aslında başka bir duvar aksesuarı kullanmaya da pek gerek kalmıyor. Sen de metal tasarımların estetiğini duvar dekorasyonuna yansıtmak istiyorsan, Bi’Boya internet sitesinde yer alanmetal tablo çeşitlerini inceleyebilirsin. Bu tablolar arasında yer alan kartal, geyik, kedi, baykuş, panda, flamingo formundaki tablo çeşitlerini duvar dekorasyonuna taşıyabilirsin. Tarzını yansıtan metal tablo seçeneklerine Bi'Boya adresinden ulaşabilir, online alışverişin avantajları ile beğendiğin ürünü sepete ekleyebilirsin.

Diğer Yazılara Göz At
Genel
Kolay silinebilen boya nedir? Hangi mekanlarda uygulanabilir?
Genel
Evinde en çok batan duvar için hangi boya uygun?
Genel
Evin Rutubet mi Alıyor? Bu Yazı Tam Senin İçin

Toast Message