Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Çalışma Odaları İçin En Çok Tercih Edilen 4 Bi’Boya Rengi
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Çalışma Odaları İçin En Çok Tercih Edilen 4 Bi’Boya Rengi

Yayınlanma tarihi: 2.11.2020

Tüm odalarda renk seçimi önemlidir. Fakat çalışma odasını üretkenliğini arttıracak, seni motive edecek hale dönüştürmek için renk seçimine daha fazla özen göstermelisin. Doğru çalışma odası rengi sayesinde ihtiyacın olan enerjiyi alabilir, odaklanma sorunun önüne geçebilir ya da için yaratıcı fikirlerini gün yüzüne çıkartabilirsin. Sen de çalışmak için seni motive edecek boya renklerini arıyorsan, doğru yerdesin. İşte, çalışma odana hayat verecek, çalışma saatlerini renklendirecek, geniş Bi'Boya kataloğundan birkaç çalışma odası rengi önerisi...

Çalışma Odaları İçin En Çok Tercih Edilen 4 Bi’Boya Rengi

Soğuk nötr renkleri ile düşünme gücünü artırabilirsin

Soğuk nötr renkler, her yerde her tarzda kullanılabilen renklerdir. Çalışma odası rengi olarak da rahatlıkla tercih edebilirsin. Odanın ferah ve geniş görünmesini sağlar. Devamlılığı ve istikrarlılığı simgeler. Bu yüzden çalışma odalarında gönül rahatlığıyla kullanabilir, çalışma ortamın için gereken huzuru sağlayabilirsin. Bu noktada soğuk nötr renklerden keteni tercih edebilir, dilersen akay rengi ile tek duvar boyama yapabilirsin. Bu renklere beyaz renk mobilyalar ile muhteşem bir kombin oluşturabilirsin.

Çalışma Odaları İçin En Çok Tercih Edilen 4 Bi’Boya Rengi

Mavi ile sorumluluk duygunu pekiştir

Mavi entelektüel renk olarak bilinir. Genellikle ofislerde odaklanmayı sağladığı için sıkça tercih edilir. Sen de çalışma odası rengi olarak maviyi seçerek aradığın huzuru bulabilir, sorumluluk duygunu artırabilirsin. Çalışma odası rengi olarak ideal bir renk olan mavi sayesinde stresini azaltıp verimliliğini de artırabilirsin. Böylelikle kendine sakin ve düzenli bir çalışma odası hazırlamış olursun. Sezonun en trend mavilerinden Sis rengine ne dersin?

Çalışma Odaları İçin En Çok Tercih Edilen 4 Bi’Boya Rengi

Gri renk ile sakinlik hissi yarat

Gri, çalışma odası rengi olarak duvarlarında kullanabileceğin renklerden biridir. Sabit bir renktir. Sende çalışma odanı gri renk ile buluşturabilir, sıra dışı bir tarz oluşturabilirsin. Çalışma hayatının verdiği endişeyi ve stresi, gri renginin yarattığı rahatlama ve sakinlik hissi ile atlatabilirsin. Özellikle daha açık tonlarını çalışma odası rengi olarak kullanabilir, odanda aydınlık bir ortam oluşturabilir ve zihinsel ve fiziksel sorunlarının giderilmesini sağlayabilirsin. Tek yapman gereken çalışma hayatın için hangi gri tonuna ihtiyacın olduğuna karar vermek.

Çalışma Odaları İçin En Çok Tercih Edilen 4 Bi’Boya Rengi

Vizon rengi ile doğal bir çalışma ortamı oluştur

Vizon rengi riskli bir renktir fakat doğru renkler ile bir araya geldiğinde zarif ve çarpıcı bir ortam oluşturabilir ve çalışma odası rengi olarak kullanılabilir. Vizon rengini çalışma odanda beyaz ve ahşap tonları ile kombine edersen hem çalışmak için ihtiyacın olan enerjiyi vizon rengi sayesinde alabilirsin hem de kendine doğal ve bir o kadar da şık bir çalışma ortamı oluşturmuş olursun. Çalışma odası rengi olarak kullanacağın vizon rengini hardal sarısı, kırmızı ve turuncu renklerde alacağın mobilyalar ile canlandırabilir, bu sayede çalışman için ihtiyacın olan enerjiyi vizon rengi ile uyumlu renkler sayesinde de elde edebilirsin. Sen de odana yepyeni bir dokunuş yapmanı sağlayacak çalışma odası renklerine Bi'Boya oda boyası setlerinden ihtiyacın olan çalışma odası setini seçerek sepetine ekleyebilir ve anında sahip olabilirsin. Setin içerisinde yer alan rulo boya fırçası ile de ihtiyacın olan değişikliği hem ekonomik hem de pratik dokunuşlar ile sağlayabilirsin.

Diğer Yazılara Göz At
Boya
Hobi Seti İle Neler Boyanır? Hobi Seti Çeşitleri
Boya
Hobi Seti İle Neler Boyanır? Hobi Seti Çeşitleri
Boya
Kalorifer Boyası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Toast Message