Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
Antreniz İçin Duvar Rengi Önerileri
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

Antreniz İçin Duvar Rengi Önerileri

Yayınlanma tarihi: 13.01.2021

Grinin Sakinleştiren Havası Artık Antrelerde

Son dönemlerde gri ve tonları evin farklı mekanlarında kullanılır oldu. Sen de grinin asil ve insanı sakinleştiren özelliğinden yararlanarak antreyi özgün bir hale getirebilirsin. Kontrastlık yaratmak için iki tonu birlikte uygulayabilirsin. Beyaz Dağ Grisi ve Gri Kumru tonlarını daha koyu bir ton olan Gri kraterle harmanlayabilirsin. Günün yorucu koşturmasından kaçıp evine girdiğin anda evinin sakinleştiriciliğini daha ilk adımda hissetmek istersen gri renk ve tonları senin için ideal olabilir.  Birbirinden şık ve dikkat çeken renkleri bir araya getiren biboya.com aradığın antre duvar boyasını kolayca bulmana yardım ederken bütçeni de korur. Beğendiğin rengi sipariş etmeyi unutma.

Antre, eve giriş alanı olduğu için misafirler ev hakkında ilk izlemini antredeki detaylarla oluşturur. Antre duvar rengi ise dikkat çeken ilk detay olur. Antre için duvar rengi seçimi yaparken misafirinde oluşturacağı etkiyi düşünerek seçim yapabilirsin.

Antreniz İçin Duvar Rengi Önerileri

Şık bir giriş için modern duvar renkleri

Estetik açıdan güçlü bir biçimde dekore edilen antrede duvar rengi sandığından daha büyük önem taşır. Antre duvar boyası seçerken iddialı renkleri dikkate almaktan çekinme. Özellikle ekru, bej ya da vizon gibi nötr renkleri antre duvar boyası seçenekleri arasına alabilirsin. Birden fazla renk kullanmak istersen soğuk nötr olan Gri ya da Gri Kaşmir ile sıcak nötr olan Kiraz Çiçeği veya Bej renklerin uyumundan yararlanabilirsin. Küçük antrelerde de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz renklerden olan nötr duvar boyası aydınlık ve ferahlık hissini mekana yayar.

Pastel Renklerle Neşeli Antreler

Antre duvar boyası seçiminin evin diğer kısmının şekillenmesinde payı olmakla birlikte evin diğer bölümlerinin dekorasyon detayları da antre boyasının belirlenmesine yardımcı olabilir. Evin genelinde spor bir tarz benimsemişsen antre duvar boyası seçiminde pastel renkleri değerlendirmeye alabilirsin. Pembe, açık mavi, yeşil ya da açık sarı renkleri ve bu renklerin tonlarını rengarenk bir antre için kullanabilirsin. Renklerin tamamlayıcılarını belirleyerek harika kombinasyonlar elde edebilirsin. Böylece hem göz alıcı bir duvarlara sahip olursun hem de özgün bir renk ahengi yakalarsın. 

Antreniz İçin Duvar Rengi Önerileri

Geleneksel Renklerle Modern Bir Antre

Zamana yenik düşmeyen antre duvar boyası kullanarak estetik mekanlar oluşturabilir, ayrıca ekonomik açıdan bütçene de katkı sağlayabilirsin. "Antremi sürekli boyamak istemiyorum, seçtiğim renk uzun süre kullanılabilsin." diyorsan geleneksel detaylardan yararlanabilirsin. Özellikle mavi ve tonları senin için kurtarıcı olabilir. Mavi Okyanus ya da Mavi Atlas renkleri risk almak istemeyenlerin tercih edebileceği özel tonlar listesinde kendine yer bulur. Antreyi komple mavi ve tonları ile boyamak istemiyorsan işte bu noktada geleneksel boyama stillerinden yararlanabilirsin. Antre için çok açık tonlarda bir zemin rengi seçerek mavi tonları şerit biçiminde uygulayabilirsin. Şerit boyama yöntemi her dönem kullanılır olsa da popülerliğini kolay kolay yitirecek gibi görünmüyor. 

Diğer Yazılara Göz At
Kız Çocuk Odalarının Vazgeçilmezi: Lila Rengi Duvar Boyası
Duvar Boyasında Soğuk Renkler Hangileridir? Soğuk Renk Tonları
Renklerin Gücü: Ev Dekorasyonundaki Uyumlu Renkler

Toast Message