Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
2021'in rengi ne?
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

2021'in rengi ne?

Yayınlanma tarihi: 15.10.2020

2021 rengi gök mavisiyle sen de tanış! Bir önceki yıl seçimini sakin, huzur ve güven veren tonundan dolayı klasik maviden yana kullanan Pantone, 2021 yılının rengi için yine mavi tonlarını seçti. Pantone'a göre mavi ve tonları cinsiyetsizliği ve mevsimsizliği sembolize ediyor ve aynı zamanda herkes tarafından kolayca erişilebiliniyor. Klasik mavi şimdi sırasını mavinin bir tonu olan gök rengine teslim ediyor.

2021'in rengi ne?

2021 rengi gök mavisiyle yatak odanda huzuru yakalayabilirsin

2021 rengi gök mavisi ve gök mavisinin tonları ile yatak odanın duvarlarını boyayabilir ya da gök mavisiyle uyum içerisinde olan gri renge boyayarak güzel bir ahenk yakalayabilirsin. Yatak örtünü 2021 rengi olan gök mavisi rengi tonlarından seçebilirsin. Yatağının arkasına bir ahşap yapıştırarak rustik bir hava elde edebilir ve baş ucuna yeşil yapraklara sahip bir bitki yerleştirebilirsin. Duvarına farklı geometrik şekillerde siyah çerçeveli tablolar asarak odanın bütünlüğünü tamamlayabilirsin. Böylece aradığın huzuru bulur ve uykusuzluk sorununu çözersin.

2021'in rengi ne?

Mutfağında gök mavisiyle bütünleş

Mavi ve beyaz iç tasarım modası hiç geçmeyen bir renk kombinasyonudur. Gök mavisini duvarında, dolaplarında veya tavanında kullanarak mutfağında net ve temiz bir görünüm elde edebilirsin. Mutfağına ferahlık katar ve olduğundan daha büyük görünmesini sağlarsın. Dolaplarını maviye boyamak mutfağına klasik bir hava katar. Zemini açık kahve yaparak muhteşem bir harmoni elde edebilirsin. Mutfakta sık bir şekilde kullanılan metal eşyalar ile ideal bir şekilde kombine edebilirsin. 2021 rengi olan muhteşem gök mavisini, mercan ve parlak yeşil renkteki aksesuarlar ile tamamlayarak kendine yarattığın özgür dünyanda yaptığın yemeklerle bütünleşirsin.

Mavinin en güzel tonunu banyonla buluştur

Güzel bir renk kombinasyonu ile güzel bir dekorasyon elde edebilirsin. Banyo tasarımı için en ideal renk tonları mavi tonlarıdır. Banyonu mavinin muhteşem tonları ile dekore ederek klasik ve sakinleştirici etki oluşturabilir ve 2021 rengi olan gök mavisi ile banyonda çarpıcı tasarımlar oluşturabilirsin. Banyo duvarının bir kısmını gök mavisine boyamakla işe başlayabilirsin. Duvarının bir kısmını ise bembeyaz fayanslarla kaplatabilirsin. Zemine ise üzeri siyah desenli fayanslar yerleştirerek çarpıcı ve estetik bir görüntü elde edersin. Banyonun bir köşesine yerleştireceğin yeşil ve sarı renkteki çiçeklerle de bütünleştirici bir etki yaratmış olursun.

Sonsuz yazın etkisini evine taşımaya ne dersin

2021 rengi ile oturma odanda yaz etkisi yaratabilirsin. Oturma odan için seçtiğin boya evinin genel havasını mutlaka değiştirecektir. 2021 rengi ile oturma odanda temiz bir hava oluşturarak düzenli gözükmesini sağlayabilirsin. 2021 rengi olan gök mavisini kahverengi ve krem gibi nötr olan renklerle kolay bir şekilde kombinleyebilirsin. Odanın beyaz zeminine desenli ve mavi tonlarının hakim olduğu bir halı yerleştirebilirsin. Duvarına ekleyeceğin farklı boyutlarda ve şekillerdeki gök mavisinin tonlarını yansıtan tablolar sayesinde de odanın atmosferinde muhteşem bir hava oluşturabilirsin. Tarzın ne olursa olsun, mavi rengin eşsiz tonlarıyla tanışmak istersen Bi' Boya'ya göz atabilir, Kalekim güvencesiyle boyanı temin edebilirsin. Eğer boyan fazla gelirse kolay bir şekilde iade edebilirsin

Diğer Yazılara Göz At
Renkler
Kız Çocuk Odalarının Vazgeçilmezi: Lila Rengi Duvar Boyası
Renkler
Duvar Boyasında Soğuk Renkler Hangileridir? Soğuk Renk Tonları
Renkler
Renklerin Gücü: Ev Dekorasyonundaki Uyumlu Renkler

Toast Message