Diğer sonuçları görmek için yukarıya kaydırabilirsin.
2021'in en güzel rengi ile evinde tarzını konuştur
PAYLAŞ
Facebook İnstagram

2021'in en güzel rengi ile evinde tarzını konuştur

Yayınlanma tarihi: 16.02.2021

Renkler söz konusu ise tüm dünyanın gözlerini çevirdiği mihenk taşı Pantone’dir. Ticari bir marka olmasının yanı sıra dekorasyondan duvar boyasına kadar yaşam alanlarına dair oluşturduğu renk paletleri ile trend yaratan güçlü bir otorite konumunda yer alıyor. Her sezon öncesi özenle hazırladığı renk skalasının merakla beklendiği Pantone 2021 yılı için öne sürdüğü renk paleti tam da beklenen etkiyi yarattı. Bir düğmeye basılmış gibi aynı anda tüm dünyanın evlerine çekildiği yepyeni dönüşümlerin göbeğinde yaşadığımız bu muazzam zaman diliminde Pantone, tam da ihtiyacımız olan renk skalasını piyasaya sürdü. Yeni sezonda doğadan ilham aldığı iddialı renk damlalarını yaşam alanlarımıza dahil etmeye kararlı görünüyor.

2021'in en güzel rengi ile evinde tarzını konuştur

Sarı sıcak yaz mevsimini iliklerimize kadar hissettiren “Yaz Buketi” renk paleti

Yaşam alanlarımıza canlı bir giriş yapmak isteyen Pantone renk paletinin belki de en iddialı renk paleti yaz buketi serisi… Capcanlı kırmızı tonlarını tüm cömertliği ile hayatlarımıza katarak içimizi kıpır kıpır yapmayı arzuluyor. Hareketlerimizin kısıtlandığı bu özel zamanlarda herkesi uyandırmayı hedefleyen bu ihtişamlı renk paleti parti pembesinden ışıltılı kırmızılara ve hatta bordoya kadar geniş bir yelpazeyi beğenilerimize sunuyor. Yaz mevsiminin tüm ışıltısını şahane bir ahenk ile buluşturarak yaz buketi konseptinde bir araya getirmeyi başarmış. Doğanın en canlı kırmızısından en cömert yeşilini yaşam alanlarımıza fırlatıp kaçıyor adeta…

Sorbe renklerin pastel tonları ile yumuşatan ferahlıklar

Yeni sezon konseptinde yumuşacık pastel tonlarını da es geçmeyen Pantone bu defa ılık ezgileri yaşam alanlarımıza dahil ediyor. Fıstık yeşili, limon sarısı, lavanta gibi doğanın hafif tonlarını duvarlarımızda usul usul gezdiriyor. Pantone yeni sezon kataloğunun pastel başlığı altında yer alan geniş yelpazede krem renginden başlayan minik adımlar bazen bir lila tonunda gezinirken bazen de fıstığa çalan ılık yeşile bir adım kala duruveriyor… Öyle ki pastel skalanın yumuşacık geçişleri sizleri içine çekerken ılık bir ilkbahar esintisine davet ediyor.

2021'in en güzel rengi ile evinde tarzını konuştur

Güçlü dalgaların yaşam alanlarınızı baştan yaratmasına izin verin

Pantone yeni sezon trendinde her detayı düşünmüş olacak ki diğer bir skalada net ve kararlı renklerle gücü ortaya çıkarmaya niyetli görünüyor… Zıt renklerin kullanımından imtina etmeyen güçlü duruşuyla geleneksel çizgilerden taşmaya göz kırpıyor. Örneğin mavi… Akla ilk gelen asil bir mavi aksesuarı, pembe peri tozu rengindeki duvarın gölgesine rahatça koyabilir, güçlü bir etki yaratabilirsiniz. Yan yana gelmesi asla düşünülmeyen renklerin yargısını un ufak edecek kadar çok paramparça eden Pantone güçlü kararların altına imzasını atıyor. Göze çarpan kırmızılardan yeşilin canlı renklerinden oluşan güçlü dalga renk paletinde zevkinize uyan bir ton bulamamanız imkansız hale geliyor. Bi’Boya markasının zengin renk yelpazesinde yer alan yosun yeşili tek oda boyama seti ile bir odanızı rengini Pantone vizyonu kalitesinde yeniden yaratabilirsin.

Diğer Yazılara Göz At
Boya
Hobi Seti İle Neler Boyanır? Hobi Seti Çeşitleri
Boya
Hobi Seti İle Neler Boyanır? Hobi Seti Çeşitleri
Boya
Kalorifer Boyası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Toast Message