Siparişimi nasıl iptal edebilir ya da değiştirebilirim?

İptal ya da değişiklik talebinizi 0850 222 8782 numaralı Kalekim İletişim Merkezi’ne Pazar günü hariç 09:00-22.00 saatleri arasında iletebilirsiniz. Ancak siparişinizin paketleme işlemi tamamlanmış ise, bu noktadan sonra siparişinizde iptal ya da değişiklik yapılamamaktadır. Paketleme işlemi tamamlanmış siparişleriniz için iade sürecini başlatabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Ambalajı açılmamış olan ürünleri 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi 0850 222 8782 numaralı Kalekim İletişim Merkezi’ne Pazar günü hariç 09:00-22.00 saatleri arasında iletebilirsiniz. Talebinizin ardından iade etmek istediğiniz ürünlerin geri alımı için nakliye firmasıyla irtibata geçilecektir. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade bedelim ne zaman kredi kartıma geri ödenir?

Sipariş iptali talebiniz veya ürün iade işleminiz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

 
Tek Tıkla Güvenli Alışveriş
4 Farklı Kart Ailesine Vade Farksız 7 ve 8 taksit imkanı
Hızlı Teslimat
Kolay Değişim ve İade
kalekim

Bi'Boya Ürün Broşürü 2019

İNCELE
0 0₺