Ahşap ve Metal Boyası için ürünler hazırlanıyor.

Hem İçeride Hem Dışarıda Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal İç Cephe Boyası


 • Duvar boyama zamanın geldiyse ve hem iç hem dış yüzeylerde kullanabileceğin kaliteli ve ekonomik bir duvar boyası arıyorsan aradığın çözüm Bi’Boya’da seni bekliyor.
 • Bi’Boya Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal duvar boyası satın alarak her ihtiyacını bir arada halletmen mümkün. Üstelik hayalindeki renk her ne ise Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal İç Cephe Boyası'nın zengin renk skalasında o rengi bulabilirsin. Boyan hızlı teslimat ile kapına gelsin, ister kendin boya ister duvar boyamayı sevdiklerinle keyifli bir aktiviteye dönüştür!

  Bi’Boya Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal İç Cephe Boyası Ayrıcalıkları


 • Bi’Boya Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal İç Cephe Boyası, akrilik esaslı bir boya ve oldukça uzun ömürlü olma özelliği taşıyor.
 • Hem iç yüzeylerde hem de dış yüzeylerde ahşap, metal ve mineral gibi her türlü yüzeye uygulanabilen Bi’Boya Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal İç Cephe Boyası, kullanılan her yüzey ile kusursuz bir şekilde bütünleşiyor. Her alanda ve her yüzeyde kullanılabilmesi sayesinde oldukça ekonomik bir duvar boyası olma özelliği taşıyor. Nefes alan yapısı sayesinde duvarda kabarma veya çatlama gibi deformasyonlara izin vermeyen duvar boyası, canlı ve parlak rengini uzun süre ilk günkü gibi koruyor. Yaşam alanlarının dış yüzeylerinde de kullanılabilen Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal İç Cephe Boyası; yağmur, kar, aşırı sıcak, nem ve aşırı soğuk gibi hava koşullarından etkilenmiyor. Nefes alan yapısı sayesinde boya, mekanın iç kısmında oluşan nemi kolayca dışarı gönderebiliyor. Bu sayede duvarda rutubet oluşmasının önüne geçiyor. Silinebilir özelliği sayesinde duvarını kolayca temizleyebilir, duvarının yeni boyanmış gibi görünmesini sağlayabilirsin.
 • Bi’Boya Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal İç Cephe Boyası, kaliteli formülü sayesinde kolay uygulama sağlar, en az çaba ile en mükemmel sonucu alabilirsin.
 • Solvent içermeyen duvar boyası insan sağlığına ve çevreye zararsız olma özelliği taşır. Ayrıca su ile inceltildiğinden birçok kişiyi rahatsız edebilen boya kokusunu taşımaz. Bir kat boya uyguladıktan 3-6 saat gibi kısa bir süre sonra ikinci boya katını uygulayabilirsin. Hem hızlı kuruması, hem de kokusuz olması sayesinde duvarlarını boyadığın yaşam alanını hemen kullanmaya başlayabilirsin. Bi’Boya Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal İç Cephe Boyası ile boya yapmak çok kolay!

  Kaliteli Boya Hem Ekonomik Hem Hızlı!


 • Bi’Boya Su Bazlı Parlak Ahşap ve Metal İç Cephe Boyası ile dilediğin tüm duvarları rahatça boyayabilirsin.
 • Yapman gereken tek şey dekorasyona, perdene, eşyana uygun renge karar vermek ve sepetine ekleyerek siparişini vermek. Duvar boyası rengine karar veremediysen renk seçeneklerini üçe kadar düşür, Bi’Boya’dan ücretsiz renk kartı talep et. Ücretsiz renk kartın kapına kadar gelsin. Al renklerini eline, eşyalarınla karşılaştır ve duvar boyana bizzat kendi gözlerinle görerek karar ver. İçine en çok sinen rengi sepetine ekle ve duvar boyasının siparişini ver. Aynı gün kargoda olacak olan boyan en kısa sürede kapında olacak. Sana da duvarlarını keyifle boyamak kalacak. Haydi hemen favori rengini sepetine ekle!
  Sırala

  Toast Message